بهداشت دهان و دندان

بازگشت آقای جانی دپ ، جنجال سرباز 3 هزار ساله (تصاویر)

بخش دیگری از تصاویر مربوط به 24 ساعت اخیر را اینجا ببینید.

20 اردیبهشت 1400

طرز تهیه فلافل؛ از فست فودی تا خانگی

شاید دیده باشید که در بعضی از مغازه های فلافل فروشی نکات بهداشتی را رعایت نکرده و روغنی که با آن گلوله های نخود را سرخ می نمایند را تا روز ها نگهداری می نمایند که همین امر سلامتی مان را بیشتر از هر زمانی به خطر میندازد. اما هنگامی که خودتان بتوانید...

5 فروردین 1400

از بین بردن بوی سیر دهان با 7 روش ساده

روش های بسیاری برای از بین بردن بوی سیر دهان وجود دارند. در این مطلب قصد داریم 7 روش ساده برای این منظور را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

3 اسفند 1399

ترامپ: پنس کمک کن، با چنگ و دندان میجنگم

رئیس جمهور آمریکا قول داد تلاشهایش برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر را ادامه دهد و ادعا کرد مدارک بیشتری ممکن است به زودی در خصوص نتایج انتخابات فاش شوند.

23 بهمن 1399

درمان فوری آفت دهان با چند برگ ریحان

آفت های دهانی معمولا دردناک هستند و در مواقع صحبت کردن و مصرف غذا موجب ایجاد ناراحتی افراد می شود، اما راه های خانگی مناسبی برای تسریع بهبود و درمان آفت دهان وجود دارد.

19 دی 1399

چطور می توان دندان های زیبا و سفید داشت؟

دندان های سفید و درخشان در زیبایی چهره و لبخند تاثیر مهمی دارد. ولی چطوری می توان دندان های زیبا و مروارید گونه داشت. شیوه های بسیاری برای از بین بردن لکه های دندان وجود دارد. باید بدانیم استفاده برخی مواد غذایی می تواند سبب بوجود آمدن لکه در دندان ها گردد.

1 دی 1399

دستگاه قلیایی کننده آب و خواص آب قلیایی

دستگاه قلیایی کننده آب یک دستگاه خانگی است که خواص قلیایی آب را افزایش می دهد. نظر به فواید بی شمار آب قلیایی استفاده از این دستگاه برای همه توصیه می شود.

12 آذر 1399

دانشگاه دالهاوزی کانادا

دانشگاه دالهاوزی، که معمولاً با نام دال شناخته می گردد، یک دانشگاه دولتی و تحقیقاتی است که در استان نوااسکوشیای کانادا واقع شده است. این دانشگاه دارای 3 محوطه در هالیفاکس است. چهارمین محوطه این دانشگاه نیز در بیبل هیل واقع شده است. دانشکده ها و آزمایشگاه...

13 اردیبهشت 1399

آمادگی مازندران برای تجارت و گردشگری سلامت

خبرنگاران - گروه استان ها: سفر هیئت قزاقستانی به مازندران از شامگاه سه شنبه کلید خورد و این هیئت در اولین برنامه در نشست مشترک استاندار، مدیران دستگاههای اجرایی و فعالان مالی مازندران راههای توسعه مناسبات استان را برسی کردند.

29 بهمن 1398

جاذبه های دیدنی و گردشگری کازرون Kazerun

شهر کازرون با تاریخی کهن و آثار باستانی و تاریخی فراوان در بخش باختری استان فارس قرار گرفته است و به علت داشتن جاذبه های تاریخی، فرهنگی، طبیعی و مذهبی همیشه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می نماید. این شهر از گذشته های دور موطن بسیاری از دانشمندان،...

22 بهمن 1398

مکان های دیدنی و گردشگری بافق Bafgh

بافق مرکز شهرستان بافق، یکی از شهرهای استان یزد در ایران است. شهرستان بافق از شرق با شهرستان بهاباد و از جنوب با استان کرمان هم جوار است. بزرگ ترین شوره زار استان یزد که براثر شوراب های رودخانه شور ایجادشده است کویر درانجیر نام دارد، که در شمال غربی بافق...

20 بهمن 1398

مهلت تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 98

تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 98 از ساعت 12 چهارشنبه 17 مهر در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت شروع شد.

27 آبان 1398