سلامتی و پزشکی

ترامپ به دنبال اخراج دارندگان گرین کارت از آمریکا

رئیس جمهور آمریکا در ادامه سیاست های مهاجرستیزانه خود بدنبال اتخاذ سیاستی بلند مدت است که بر اساس آن اخراج مهاجران قانونی بهره مند از حقوق و مزایای عمومی از این کشور ساده تر می گردد.

26 تیر 1398

فارسی: آمار پایین مشارکت مردم در ورزش همگانی نشان از بی توجهی به موضوع سلامت است

ریس دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی تهران معتقد است ورزش همگانی یک مساله، وظیفه و چالش فراسازمانی بوده و منافع و مضرات آن متوجه همه افراد حقیقی، حقوقی و سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی می شود و ایران رتبه یک عدم آمادگی برای روبرو شدن...

25 تیر 1398

شمار کشته های انتخابات اندونزی به 311 تن رسید

تعداد کشته های انتخابات اندونزی که از فرط فشار کاری جان خود را از دست داده بودند به 311 تن رسید. دو هزار و 311 نفر نیز به همین خاطر مجروج یا بیمار شده اند.

24 تیر 1398

مرد زندگیتان این حرف ها را هرگز به شما نمی زند!

رابطه زناشویی مانند مسابقه است و شما هرگز نمی دانید قرار است برنده باشید یا بازنده. عاشق و علاقه مند شدن می تواند به طرز شگفت انگیزی تجربه ای رمزآلود با تمام فراز و نشیب هایش باشد.

19 تیر 1398

یک داستان را 30 بار بازنویسی کردم

جرج ساندرز نویسنده و استاد دانشگاه آمریکایی دومین آمریکایی بود که توانست جایزه من بوکر را کسب کند. او با نوشتن در مجله نیویورک کار نوشتن داستان را آغاز کرد. ساندرز در مصاحبه ای از تجربه چاپ اولین داستان هایش می گوید.

17 تیر 1398

سد کرخه در سلامت کامل، ذخیره فعلی کرخه 34 برابر سد کرج

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با تاکید بر اینکه سد کرخه در سلامت کامل است، گفت: تشدید بارندگی های اخیر موجب شده تا 8.5 میلیارد مترمکعب سیلاب وارد مخزن سد شده و ذخیره فعلی کرخه به بیش از 6 میلیارد مترمکعب برسد که این رقم حدود 34 برابر سد کرج است.

14 تیر 1398

پله پس از جلسه با امباپه در بیمارستان بستری شد

پله، اسطوره برزیلی دنیای فوتبال در یکی از بیمارستان های پاریس، پایتخت فرانسه بستری شد.

11 تیر 1398

آنالیز سلامت آب و غذا در مناطق سیل زده، 295 مصدوم در سیل تاکنون

معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده کشور، گفت: با اقداماتی که در زمینه سلامت آب و غذا صورت گرفته، تاکنون حتی یک مورد بیماری عفونی در مناطق سیل زده نداشتیم.

10 تیر 1398

حضور 27 دستگاه اجرایی برای برپایی میز خدمت در ایلام

به گزارش خبرنگاران، ارتقای رضایتمندی و ارائه خدمات عادلانه به مردم در راستای حقوق شهروندی بهانه ای برای برپایی میزهای خدمت ادارات و دستگاه های اجرایی است.

6 تیر 1398

فعالیت 7 مرکز درمان و بازپروری زنان معتاد در استان تهران

معاون توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی استان تهران از نگهداری و درمان 244 زن معتاد متجاهر در 7 مرکز درمان و بازپروری استان تهران اطلاع داد.

3 تیر 1398

آخرین وضعیت دو بازیکن مصدوم استقلال

علی کریمی و طارق همام 2 بازیکن مصدوم استقلال این روزها مراحل درمانی را پشت سر می گذارند تا آماده بازگشت به میادین شوند.

26 خرداد 1398

معاون توسعه و پیشگیری اداره کل بهزیستی استان ایلام اطلاع داد؛ پرداخت 14 میلیارد و 555 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به معتادان بهبود یافته

معاون توسعه و پیشگیری اداره کل بهزیستی استان ایلام از پرداخت 14 میلیارد و 555 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به معتادان بهبود یافته اطلاع داد.

21 خرداد 1398

میزان تعهدات فارغ التحصیلان فوق تخصصی پزشکی کاهش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، دکتر اسماعیل ایدنی با اعلام این خبر گفت: در راستای ایجاد انگیزه برای متخصصین جهت ورود به رشته های فوق تخصصی و ایجاد توازن و تعادل متناسب بین رشته ای، طرح تقلیل دوره تعهدات فارغ التحصیلان دوره های فوق تخصصی توسط...

2 خرداد 1398

21 مصدوم در حادثه واژگونی مینی بوس در اتوبان تهران - قم

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قم، مهدی فراهانی در تشریح این حادثه گفت: ساعت 11 44 دقیقه امروز پنجشنبه 29 آذر در اتوبان تهران به قم یک دستگاه مینی بوس به یک دستگاه اتوبوس برخورد کرد که این امر منجر به واژگونی مینی بوس شد.

20 اردیبهشت 1398

ورزش به اندازه دارو در کاهش فشارخون موثر است

آنالیز ها نشان می دهد ورزش کردن می تواند به اندازه دارو در کاهش فشار خون بالا موثر باشد.

20 اردیبهشت 1398

سلامت در شهرستان طارم اجتماع محور می گردد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: سلامت در شهرستان طارم، اجتماع محور می گردد.

14 اردیبهشت 1398

نوبخت: مسئولان راه های تامین دارو و تجهیزات پزشکی را برای مردم شرح دهند

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی کمبود دارو در شرایط تحریم را طبیعی خواند و در عین حال گفت: در شرایط فعلی ضروری است مقامات مسئول راه های تامین دارو و تجهیزات پزشکی را برای مردم شرح دهند تا آنها اطمینان لازم را به دست آورند.

9 فروردین 1398

با این راه چاره های طلایی مانند کوره کالری بسوزانید

اگر بتوانید روزانه 500 کالری کم کنید قادر خواهید بود در یک هفته 453 گرم از وزن خود بکاهید که در این باره راه حل هایی در اختیارتان می گذاریم.

5 فروردین 1398

موفقیت طرح کاهش در گام های نخست

به گزارش خبرنگاران، تا 14 آبان که 230 روز از سال 1397 می گذرد، هوای تهران در هیچ روزی به وضعیت ناسالم نرسیده است و تعداد روزهای با هوای پاک و سالم نیز از 196 روز در سال 96 به 203 روز در سال 97 رسیده است. آنالیز جزییات این گزارش نشان می دهد با آنکه در نیمه ابتدایی امسال...

1 فروردین 1398

معرفی شریعتمداری برای وزارت کار طبق معیارهای سیاسی است نه کارآمدی

قاسم احمدی لاشکی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به اینکه گزینه های مختلفی برای جایگزینی در کابینه اقتصادی دولت شنیده می شوند، گفت: فارغ از آنکه چه افرادی در تغییر وزارتخانه ها به مجلس معرفی شوند، رئیس جمهور باید گزینه هایی کارآمد را برای این وزارتخانه...

29 بهمن 1397
تعداد: (27)