اخبار صنعت

نحوه تأمین ایمنی صندلی های سوخت اصلاح شد

آیین نامه نحوه تأمین ایمنی صندلی های عرضه فرآورده های نفتی و گاز طبیعی فشرده به خودرو ها در هیئت وزیران اصلاح شد.

14 خرداد 1399

4 مرکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان چه مأموریت هایی دارند؟، پیشتازی در انجام طرح های برون دانشگاهی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان از فعالیت چهار مرکز تحقیقاتی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در 6 ماه گذشته هفت طرح برون دانشگاهی منعقد کرده و چهار طرح برون دانشگاهی آماده انعقاد داریم.

12 خرداد 1399

خبرنگاران بارش ها در استان قزوین طی 24 ساعت آینده شدت می گیرد

قزوین - خبرنگاران - مدیر کل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: بارش ها در استان طی 24 ساعت آینده شدت می گیرد و باید اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ورود خسارات احتمالی اندیشیده شود.

11 خرداد 1399

پنل های PVC مقاوم در برابر پرتو فرابنفش فراوری و روانه بازار شدند

شرکت آذران فضانما با استفاده از اکسیدگرافن و مواد پلیمری، پنل PVC مقاوم در برابر پرتو فرابنفش فراوری و به بازار عرضه می نماید.

7 خرداد 1399

کوهکن: لایحه فعلی بودجه جوابگوی شرایط نیست ، تامین بودجه به وسیله وام، کشور را دچار مشکل می نماید

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: با شرایطی که کشور در گیر جنگ با کرونا و کاهش قیمت نفت است از نظر من دولت در تامین بودجه خود با مشکل خواهد شد.

5 خرداد 1399

تاریخچه خودرو بی ام و

خودور سازی بی ام و یک شرکت آلمانی است. اگر شما هم از علاقه مندان خودرو بی ام و هستید و می خواهید بیشتر درباره آن بدانید با ما همراه باشید.

5 خرداد 1399

نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه فنی وحرفه ای 1 به 250 است ، بهره گیری از اساتید صنعت برای جبران کمبود ها

رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای گفت: نسبت کادر آموزشی این دانشگاه به تعداد دانشجویان حدود 1 به 250 است.

28 اردیبهشت 1399

ویژگی های هواپیمای ATR72-600

به گزارش تین نیوز به نقل از افکارنیوز، هواپیمای ATR72-600 توانایی طی کردن مسافت بین 1500 تا 1600 کیلومتر را دارد و می تواند در پروازهای داخلی میان فرودگاه های کوچک ایران مورد استفاده قرار گیرد و از این لحاظ برای حمل و نقل هوایی در این مناطق بسیار مناسب و ایمن...

28 اردیبهشت 1399

شروع بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده زلزله دشتستان

خبرنگاران: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: بازسازی کامل یک هزار و 800 واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله دشتستان شروع شده است.

17 اردیبهشت 1399

دانشگاه دالهاوزی کانادا

دانشگاه دالهاوزی، که معمولاً با نام دال شناخته می گردد، یک دانشگاه دولتی و تحقیقاتی است که در استان نوااسکوشیای کانادا واقع شده است. این دانشگاه دارای 3 محوطه در هالیفاکس است. چهارمین محوطه این دانشگاه نیز در بیبل هیل واقع شده است. دانشکده ها و آزمایشگاه...

13 اردیبهشت 1399

استقبال مشتریان آسیایی از نفت ارزان عربستان

عربستان سعودی با درخواست مشتریان هندی و چینی عظیم خود برای دریافت حجم بیشتری نفت در ماه میلادی آینده موافقت کرد.

11 اردیبهشت 1399

استقبال 70 درصد اساتید دانشگاه شریف از آموزش مجازی دانشجویان

مدیر اجرایی امور انفورماتیک دانشگاه شریف از استقبال 70 درصد اساتید این دانشگاه از آموزش مجازی دانشجویان خبر داد و گفت: کلاس های آموزشی دانشگاه صنعتی شریف تعطیل نیست بلکه کلاس های آموزشی خود را به صورت مجازی و غیرحضوری در بستر آموزش های الکترونیکی برگزار...

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کاهش سرعت گردشگری در پیچ و خم شتاب کرونا

تهران - خبرنگاران- این روزها، کرونا ویروس مشترک جامعه بشری، به بسیاری از صنایع کوچک و عظیم آسیب جدی وارد نموده و می نماید؛ صنعت گردشگری نیز در این میان از این دشمن مشترک و ناخوانده بی بهره نبوده و از ناحیه های مختلف دچار آسیب های جدی شده و تاجائیکه می توان...

3 اردیبهشت 1399

نشست معین کننده در فدراسیون بسکتبال، پرونده لیگ بسته می شود؟

به گزارش خبرنگاران، 15 اسفندماه زمانی است که پیش از این توسط کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال برای آغاز مرحله پلی آف لیگ برتر مصوب کرد. این کمیته هفته گذشته ضمن لغو دیدارهای معوقه مرحله برگشت مقدماتی و لحاظ کردن نتایج دیدارهای دور رفت برای آنها بر برگزاری...

28 فروردین 1399

اعتراض به برج سازی در روستای زیارت گلستان

ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی گلستان از ساخت برج های متعدد در روستای زیارت انتقاد کرد و به گفته وی دیگر کار این روستا از کار گذشته! دلمان به پایلوت گردشگری استان گلستان خوش بود اما روستای زیارت در دل برج ها محو شد.

9 فروردین 1399

خطر سرمازدگی در کمین باغات چهارمحال و بختیاری

اداره کل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری اعلام نمود: با توجه به احتمال کاهش شدید دما از روز دوشنبه 4 فروردین، باغداران و کشاورزان باید اقدامات لازم مقابله با سرمازدگی را انجام دهند.

9 فروردین 1399

لهستان همبستگی اروپا را به دلیل سیاست های خودخواهانه آلمان در معرض خطر دانست

وزیر امور خارجه لهستان به رفتارهای گاها خودخواهانه آلمان در عرصه سیاست خارجی انتقاد وارد نموده و آمادگی توافق بیشتر از طرف برلین در تصمیم گیری ها را خواهان شد.

2 فروردین 1399

بازدید مشترک از داروخانه ها و فروشگاه های عرضه لوازم بهداشتی سرابله

کارشناس دارویی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چرداول از بازدید مشترک از داروخانه ها، فروشگاه های عرضه لوازم بهداشتی و دارو های گیاهی سطح شهر سرابله اطلاع داد.

27 اسفند 1398

رشد قیمت مسکن در زمستان غافلگیرکننده بود ، انگشت اتهام به سوی بانک ها

متوسط قیمت مسکن به حدی افزایش یافته که قدرت خرید بیش از نیمی از متقاضیان مصرفی مسکن با آن تناسب ندارد حال سوالی که مطرح است چرا باید قیمت مسکن افزایش داشته باشد؟

23 اسفند 1398

چگونه در خانه تکانی آسیب نبینیم؟

همه جا حرف از کروناست و کمتر کسی یادش است که آسیب های دیگری هم در این روزها در انتظار آنهایی است که احتیاط نمی کنند.

20 اسفند 1398
تعداد: (131)