اخبار سیاسی

انتقاد ارمنستان از تحریم های ضد ایرانی آمریکا

رئیس مجلس جمهوری ارمنستان در سفر اخیر خود به آمریکا به تاثیر منفی تحریم های ضد ایرانی کاخ سفید بر کشورهای منطقه اشاره نمود.

29 مرداد 1398

شهردار تهران: مال ها ارزش های شهر نیستند

شهردار تهران با تاکید بر لزوم حفظ هویت تاریخی هر یک از دستگاه ها گفت: موضوعاتی که سیر تحول و تغییرات شهر را به نمایش می گذارند، ارزش های شهر محسوب می شوند.

17 مرداد 1398

پوتین: با هر نخست وزیری در انگلیس همکاری خواهیم کرد

رئیس جمهوری روسیه امروز اظهار داشت، مسکو با هر کسی که از سوی حزب حاکم بعنوان نخست وزیر انگلیس انتخاب گردد، همکاری خواهد نمود، البته به این شرط که مقامات لندن هم تمایل به کار با روسیه را داشته باشند.

17 مرداد 1398

خبرنگاران شاه بحرین رئیس اوقاف شیعیان این کشور را برکنار کرد

تهران - خبرنگاران - حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین روز پنجشنبه محسن العصفور رئیس اوقاف شیعیان را برکنار کرد.

11 مرداد 1398

ترامپ با وجود ابهامات مهم در توافق با مکزیک از آن دفاع می کند

ترامپ در حالی از توافق این کشور با مکزیک دفاع کرد که گذشته از انتقاداتی که به آن وارد است جزئیات آن نیز به طور رسمی اعلام نشده است.

9 مرداد 1398

زرآبادی: نسبت به مسائل صنفی و حقوق فرهنگیان اقدامی شود

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: چرا در انجام رسالت اصلی آموزش و پرورش که رسیدگی به مسائل صنفی و حقوق فرهنگیان است هیچ اقدامی نمی شود؟

3 مرداد 1398

ونزوئلا: با آمریکا به شرط احترام متقابل مذاکره می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، خورخه آریاسا وزیر خارجه ونزوئلا از آمادگی کاراکاس برای تبادل نظر با دولت ترامپ بر پایه اصل احترام متقابل اطلاع داد.

1 مرداد 1398

سامانه ارزیابی صحت اخبار در فضای مجازی راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، محمد جواد آذری جهرمی درباره داغ بودن فضای شایعات در فضای مجازی، گفت: ترویج شایعه و اخبار دروغ یکی از آفت های نظام انتقال سینه به سینه و فضای مجازی است. در دین ما نیز علما برای تشخیص سره یا ناسره بودن روایات از مجموعه...

31 تیر 1398

بلومبرگ: ایران تعهدات خود در توافق هسته ای را کاهش می دهد

خبرگزاری بلومبرگ به بخشی از بیانیه امروز شورای امنیت ملی خطاب به کشورهای عضو برجام و اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان درباره اقدامات تازه ایران در قبال برجام پرداخت.

28 تیر 1398

تصاویر ، مهمانان امروز ظریف در وزارت خارجه

نائب رئیس مجلس نیجر و سفیر افغانستان امروز با حضور در وزارت خارجه با محمدجواد ظریف دیدار کردند.

27 تیر 1398

ترامپ به دنبال اخراج دارندگان گرین کارت از آمریکا

رئیس جمهور آمریکا در ادامه سیاست های مهاجرستیزانه خود بدنبال اتخاذ سیاستی بلند مدت است که بر اساس آن اخراج مهاجران قانونی بهره مند از حقوق و مزایای عمومی از این کشور ساده تر می گردد.

26 تیر 1398

فارسی: آمار پایین مشارکت مردم در ورزش همگانی نشان از بی توجهی به موضوع سلامت است

ریس دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی تهران معتقد است ورزش همگانی یک مساله، وظیفه و چالش فراسازمانی بوده و منافع و مضرات آن متوجه همه افراد حقیقی، حقوقی و سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی می شود و ایران رتبه یک عدم آمادگی برای روبرو شدن...

25 تیر 1398

شمار کشته های انتخابات اندونزی به 311 تن رسید

تعداد کشته های انتخابات اندونزی که از فرط فشار کاری جان خود را از دست داده بودند به 311 تن رسید. دو هزار و 311 نفر نیز به همین خاطر مجروج یا بیمار شده اند.

24 تیر 1398

توقف تمام فعالیت ها در معدن اورانیوم ایسیک کولقرقیزستان

معاون نخست وزیر قرقیزستان از متوقف شدن تمام اقدامات در معدن اروانیوم ایسیک کول به دلیل اعتراضات اجتماعی اطلاع داد.

21 تیر 1398

کنفرانس اقدامات جنگی و شورشی در امپراتوری بزرگ اسلامی

کنفرانس و کارگاه اقدامات جنگی و شورشی در امپراتوری بزرگ اسلامی در روزهای 6-8 نوامبر 2019، در دانشگاه لیدن هلند برگزار می شود.

19 تیر 1398

سد کرخه در سلامت کامل، ذخیره فعلی کرخه 34 برابر سد کرج

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با تاکید بر اینکه سد کرخه در سلامت کامل است، گفت: تشدید بارندگی های اخیر موجب شده تا 8.5 میلیارد مترمکعب سیلاب وارد مخزن سد شده و ذخیره فعلی کرخه به بیش از 6 میلیارد مترمکعب برسد که این رقم حدود 34 برابر سد کرج است.

14 تیر 1398

آنالیز سلامت آب و غذا در مناطق سیل زده، 295 مصدوم در سیل تاکنون

معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده کشور، گفت: با اقداماتی که در زمینه سلامت آب و غذا صورت گرفته، تاکنون حتی یک مورد بیماری عفونی در مناطق سیل زده نداشتیم.

10 تیر 1398

هیئت عالی رتبه جمهوری خلق چین با رئیس دانشگاه تهران دیدار کرد

هیئتی بلندپایه از چین به سرپرستی هوانگ یی، معاون کمیته استانی کنفرانس مشورتی سیاسی جمهوری خلق چین با رئیس دانشگاه تهران دیدار و گفت وگو کردند.

1 تیر 1398

گردهمایی هکرهای کلاه سفید در تهران

نفوذ، امنیت سایبری، رخنه امنیتی، هک و هکر، در کشور ما معمولا نگاه های متفاوتی را برانگیخته است که دلیل اصلی این تفاوت ها ریشه در میزان آگاهی نسبت به این موضوعات جدید دارد؛ برگزاری سومین کنفرانس دستاوردهای نوین امنیت سایبری، تلاشی است برای آگاهی بخشیدن...

1 تیر 1398

امیدوار به برطرف مسائل صنایع در استان یزد هستیم

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی طالبی امشب در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید، گفت: کوشش ما این است که وقت بیشتری در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد و با حضور وزرای مرتبط، مسائل این بخش به عنوان یکی از مهمترین...

23 خرداد 1398
تعداد: (41)