استارتاپ

آمادگی ایران برای ارایه تجربه شرکت های دانش بنیان به کنیا

تهران (پانا) - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری اسلامی ایران، در دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کنیا آمادگی ایران برای ارایه تجربه پیروز شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی به همتایان کنیایی خود را اعلام کرد.

19 اسفند 1399

ستاری: ورود بخش خصوصی به دانشگاه دستاوردهای ارزنده ای داشته است

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری در مراسم امضای قرارداد توسعه یک مجتمع آموزشی خصوصی اضافه نمود: دانشگاه های نسل جدید بخش خصوصی با نوآوری های ذاتی خود تحولی تازه را در زنجیره دانش و فناوری رقم می زنند.

12 آذر 1399

تستادی؛ راهی برای آسان کردن تست های کاربری

اهمیت تست روی کاربران واقعی در رشد و بهبود کسب و کار، بر هیچ صاحب کسب و کاری پوشیده نیست، اما اغلب آنها از انجام این تست ها به دلایل مختلفی از جمله وقت گیر و هزینه بر بودن آنها، سر باز می زنند. حال استودیو کنترل تک با سرمایه گذاری روی استارتاپ تستادی این...

19 آبان 1399

دومین دوره آنلاین اعتبارسنجی کسب وکار های نوپا تابستان سال جاری برگزار می گردد

کارگروه نوآوری و توسعه فناوری ستاد نانو دومین دوره اعتبارسنجی کسب وکار ها را به صورت آنلاین در تابستان امسال برگزار خواهد نمود.

9 مرداد 1399

ثبت نام بیش از 250 استارت آپ حوزه آنلاین در پویش کرونا پلاس

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری،بحران کرونا توانمندی زیست بوم فناوری و نوآوری در کشور را به رخ کشید. آن هم زمانی که فعالان این زیست بوم با شیوع بیماری و در کنار ایثارگری و خدمات درخشان کادر درمانی و در پاسخ به فراخوان معاونت علمی دست...

23 خرداد 1399

فعالیت 400 شرکت فناور در زمینه فراوری محصولاتِ مقابله با ویروس کرونا

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با اشاره به چابکی شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری کشور اظهار کرد: پارک ها و مراکز رشد در ماه های اخیر چابکی خود را به خوبی نشان دادند؛ یکی از نشانه های این موضوع فعالیت چند شرکت محدود در ابتدای اسفند و رسیدن آمار...

17 خرداد 1399

4 مرکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان چه مأموریت هایی دارند؟، پیشتازی در انجام طرح های برون دانشگاهی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان از فعالیت چهار مرکز تحقیقاتی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در 6 ماه گذشته هفت طرح برون دانشگاهی منعقد کرده و چهار طرح برون دانشگاهی آماده انعقاد داریم.

12 خرداد 1399

بیل گیتس در سخنرانی تد 2015 خود یک بیماری همه گیر و ترسناک را پیش بینی نموده بود؛ بازخوانی نظرات بنیان گذار مایکروسافت در 5 سال پیش

بیل گیتس در سخنرانی تد معروف سال 2015 خود پیرامون اهمیت مهار ویروس های واگیردار خطرناک، پیش بینی نموده بود اگر یک ویروس واگیردار قوی به جان بشر بیفتد؛ دنیا امروز به سادگی آمادگی مقابله با او را ندارد.

24 اردیبهشت 1399

در باب خیرات و برکات ویروس کرونا

مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری درباره خیرات و برکات ویروس کرونا در کشور یادداشتی را منتشر کرد.

13 اردیبهشت 1399

آیا می توان از بازی های ساده موبایلی پول درآورد؟

تا انتها سال 2019، انتظار می رود موبایل گیمینگ سهمی 60 درصدی از بازار گیمینگ در هر فُرمی داشته باشد.

28 دی 1398

رسالت پارک علم و فناوری حمایت از ایده ها است

معاون پارک علم و فناوری خوزستان گفت: رسالت پارک علم و فناوری خوزستان به طور کلی حمایت از ایده ها و طرح های نوآفرین در همه حوزه ها است.

18 آذر 1398

نقشه راه حوزه های جدید بخش فضایی تدوین می گردد

به گزارش خبرنگاران، مرتضی براری در اینستاگرام از تعریف برنامه های جدید در معاونت توسعه و برنامه ریزی راهبردی سازمان فضایی ایران با توجه به نقش این معاونت در تحقق اهداف و برنامه های فضایی کشور اطلاع داد و بر اجرای این برنامه ها تا انتها امسال تاکید نمود.

12 آذر 1398

7 تکنولوژی در حال ظهور که زنگ های خطر را برای کارشناسان به صدا درآورده اند

در این مطلب قصد داریم شما را با تکنولوژی های در حال ظهور آشنا کنیم که زنگ های خطر را برای کارشناسان به صدا درآورده اند.

3 آذر 1398

میهمانی بزرگ امیدواران

صدوبیست وهفتمین شماره هفته نامه شنبه منتشر شد. در این شماره متن کامل پنل ها، سخنرانی ها و گفت وگوهای رودررو همایش یلدای کارآفرینان استارت آپی (YaldaSummit 2018) برای کسانی که در این همایش حضور نداشتند و همچنین علاقه مندان به دریافت محتوای برنامه منتشر شده است.

25 اردیبهشت 1398