پیش فروش محصولات ایران خودرو در قالب مشارکت در فراوری

به گزارش شارژ 10، خبرنگاران- پس از برگزاری قرعه کشی هشتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، این شرکت میخواهد تا طرح فروش مشارکت در فراوری پنج محصول خود را از امروز (دوشنبه) به مدت چهار روز به اجرا بگذارد. موعد تحویل این خودروها از ابتدای سال 1401 تا آذرماه همان سال پیش بینی شده است.

پیش فروش محصولات ایران خودرو در قالب مشارکت در فراوری

به گزارش خبرنگاران، این در حالی است که گروه صنعتی ایران خودرو ثبت نام برای هشتمین مرحله از طرح فروش فوق العاده چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU5، پژو 206 تیپ 2 و دنا پلاس خود را از روز پنجشنبه هفته گذشته (29 آبان ماه) شروع کرد و روز گذشته (یکشنبه)، 10 هزار مشتری نهایی آن را به شیوه قرعه کشی معین کرد.

اکنون گروه صنعتی ایران خودرو در این طرح که از امروز (دوشنبه) شروع و به مدت چهار روز (پنجشنبه ششم آذرماه) اجرا خواهد شد، از متقاضیان برای مشارکت در فراوری پنج محصول دناپلاس، پژو 207 دستی، پارس TU5، رانا پلاس و سورن پلاس دعوت نموده است.

حداکثر سه روز پس از انتها مهلت ثبت نام در این طرح، مشتریان نهایی همچون روال همیشگی عرضه خودروها در قالب فروش فوق العاده و پیش فروش، به شیوه قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که موعد تحویل خودروها از فروردین تا آذر 1401 پیش بینی شده و سود مشارکت درنظر گرفته شده نیز بر اساس نوع محصول از 9 تا 12 درصد متفاوت خواهد بود. ضمن اینکه قیمت خودرو نیز مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد منتخبان خواهد بود. پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان، مشتری منتخب به مدت پنج روز فرصت خواهد داشت تا مبلغ پیش پرداخت خودرو را مطابق جدول قیمت های علی الحساب واریز کند؛ الباقی مبلغ خودرو نیز در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی معین و توسط مشتری پرداخت خواهد شد.

مطابق مصوبات کمیته خودروی وزارت صمت، به منظور مشارکت مشتریان واقعی در این طرح، همچون طرح های پیشین، محدودیت هایی همچون اختصاص هر دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن حداقل 18 سال سن، ارائه گواهی نامه رانندگی، فاصله دست کم 48 ماهه از آخرین ثبت نام یا تحویل خودرو از ایران خودرو یا سایپا، عدم امکان صلح و نقل وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی و همچنین انطباق شماره حساب و تلفن با نام متقاضی در نظر گرفته شده است.

علاوه براین، افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت. سند فروش خودرو نیز پش از تحویل، به مدت یکسال در رهن ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب و فک رهن، تحویل مشتریان خواهد شد.

همچنین ابطال گارانتی خودرو، در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو، نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.

لازم به تاکید است که انتخاب شدگان در طرح های قرعه کشی پیشین ایران خودرو نیز که پیروز به واریز وجه نشده اند نیز می توانند نسبت به انجام ثبت نام مجدد اقدام نمایند.

در بخش نامه فروش این طرح آمده است در صورتی که افراد فاقد گواهی نامه و یا دارای پلاک فعال، در طرح ثبت نام نمایند، علاوه بر بی اثر شدن این ثبت نام، از مشارکت در فروش محصولات ایران خودرو به مدت سه سال محروم خواهند شد.

این خودروساز در مدت اجرای این طرح، به منظور پاسخگویی به سوالات مشتریان مرکز تماس خود با شماره تلفن 02182272727 را در نظر گرفته است.

شایان ذکر است گروه صنعتی ایران خودرو، سومین پیش فروش مشارکت در فراوری خود را اوایل شهریور ماه امسال با عرضه پنج محصول پرطرفدار دناپلاس، پژو 207 دستی، پژو پارس LX، سمند سورن و پژو 206 تیپ 2 را با موعد تحویل دی ماه 1400 تا شهریور، برگزار نموده بود.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1318

به "پیش فروش محصولات ایران خودرو در قالب مشارکت در فراوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش محصولات ایران خودرو در قالب مشارکت در فراوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید