وکیل علی دایی: مدیران به جای توافق، مصاحبه می نمایند، پرسپولیس طبق قانون محروم می گردد

به گزارش شارژ 10، وکیل علی دایی می گوید باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات موکلش هیچ گونه توافقی نکرده است.

وکیل علی دایی: مدیران به جای توافق، مصاحبه می نمایند، پرسپولیس طبق قانون محروم می گردد

عسگری پیش بین، وکیل علی دایی در گفت وگو با شارژ 10 درباره وضعیت مطالبات دایی از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: مطالبات آقای دایی از باشگاه پرسپولیس دو بخش است. یک بخش بحث مالیات قرارداد اوست که متن صریح است که در قرارداد آمده و عنوان گردیده تمام مالیات و عوارض قانونی قرارداد بر عهده باشگاه است که باشگاه از پرداخت آن خودداری نموده است. همین موضوع با وجود این که آقای دایی تعهدی برای پرداخت این مالیات نداشته مشکلاتی برایش ایجاد نموده است.

وی ادامه داد: ما بر اساس قانون به کمیته انضباطی شکایت کردیم و پس از رای کمیته انضباطی مجددا در کمیته استیناف این رای آنالیز شد و با وجود این که علی دایی می توانست یک و نیم برابر قراردادش را هم بگیرد اما این کار را نکرد و فقط خواستار حق و حقوق قانونی خود گردیده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا مدیران حال حاضر باشگاه مذاکراتی با او و علی دایی برای توافق انجام داده اند یا خیر گفت: متاسفانه مدیران باشگاه پرسپولیس به جای اینکه کارهای مدیران سابق را جبران نمایند و به دنبال توافق باشند، فقط در رسانه ها مصاحبه می نمایند و علیه علی دایی جو ایجاد می نمایند تا او را مقابل افکار عمومی قرار دهند. تا به حال با وجود این که ما خواستار برگزاری جلسه و توافق مسالمت آمیز برای این موضوع بودیم هیچ گونه درخواستی از باشگاه پرسپولیس ارائه نگردیده است. مدیران باشگاه فقط مصاحبه می نمایند و یک بار هم حتی گفتند که ما توافق نموده ایم اما در واقع با علی دایی هیچ توافقی انجام نگردیده است.

وکیل علی دایی درباره این که آیا امکان دارد به خاطر بدهی باشگاه پرسپولیس به دایی این باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا محروم گردد گفت: بر اساس قوانین کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها نباید بدهکار باشند. هر اتفاقی ممکن است در این زمینه رخ بدهد. به هر حال علی دایی خواستار حقوق قانونی خود است. البته او هیچ وقت دوست ندارد باشگاه پرسپولیس از ناحیه علی دایی زیان ببیند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر جلسه ای برای توافق برگزار گردد آیا امکان دارد علی دایی با باشگاه پرسپولیس توافق کند گفت: حکمی که از سوی کمیته انضباطی ارائه گردیده و در ادامه در کمیته استیناف تایید گردیده قطعی است و باید اجرا گردد. باشگاه پرسپولیس هم باید یا الان این رای را اجرا کند یا رضایت علی دایی را بگیرد. آن ها باید اول درخواست بدهند که با هم صحبت کنیم تا ببینند چگونه می توانند رضایت دایی را بگیرند. همان طور که گفتم علی دایی اصلا دوست ندارد باشگاه پرسپولیس متضرر گردد. البته اگر این رویه از سوی مدیران باشگاه ادامه داشته باشد و آن ها فقط به دنبال مصاحبه کردن باشند و در عمل هیچ کاری ننمایند، ممکن است باشگاه با محرومیت روبرو گردد. این قانون کمیته صدور مجوز حرفه ای است.

پیش بین همچنین توضیح داد: در گذشته با وجود این که علی دایی تیم بحران زده را سر و سامان بخشیده بود با او آن رفتار را کردند و از تیم کنارش گذاشتند و در ادامه مدیران بعدی باشگاه به جای این که به دنبال دلجویی باشند و سعی نمایند رضایت علی دایی را به دست بیاورند فقط در رسانه ها علی دایی را مقابل افکار عمومی قرار می دهند. البته از همان زمان هم ما به دنبال توافق بودیم اما وجود اصرارها و پیگیری علی دایی، مسئولان باشگاه نخواستند که برای انجام توافق مذاکره نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 آذر 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 34

به "وکیل علی دایی: مدیران به جای توافق، مصاحبه می نمایند، پرسپولیس طبق قانون محروم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل علی دایی: مدیران به جای توافق، مصاحبه می نمایند، پرسپولیس طبق قانون محروم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید