احتمال فسخ قرارداد پرسپولیس با آل کثیر برای جذب بازیکن جدید؟!

به گزارش شارژ 10، سهمیه لیگ برتری باشگاه پرسپولیس تکمیل شده و در صورتی که این باشگاه بخواهد بازیکن لیگ برتری جدیدی جذب کند باید قرارداد یکی از بازیکنان جدید خود را فسخ کند.

احتمال فسخ قرارداد پرسپولیس با آل کثیر برای جذب بازیکن جدید؟!

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، پس از تایید محرومیت عیسی آل کثیر توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا مدیران باشگاه پرسپولیس به فکر جذب مهاجم جدیدی افتادند تا مسائل تیم در خط حمله برطرف شود اما از آنجای که سهمیه جذب 7 بازیکن لیگ فزونی توسط پرسپولیس تکمیل شده حالا این باشگاه یا باید از لیگ یک بازیکن جذب کند و یا به دنبال استخدام بازیکن ایرانی شاغل در خارج از کشور باشد.

البته راه دیگری هم برای سرخ ها وجود دارد که با توجه به هزینه های بالا احتمالا این راه میسر نخواهد بود. چرا که پرسپولیس باید به صورت قرضی از یکی از باشگاه های لیگ فزونی مهاجم مدنظرش را جذب کند که در این صورت علاوه بر پرداخت حقوق این بازیکن باید پولی هم به باشگاه اصلی اش بپردازد.

در همین رابطه فریبرز محمودزاده مسئول جابجایی سازمان لیگ فوتبال به خبرنگار ایسنا گفت: هر تیم لیگ فزونی می تواند در فصل جابجایی بازیکنان مدنظرش را جذب کند اما باید سقف جدب 7 بازیکن لیگ فزونی را رعایت کند.

او در پاسخ به این سوال که حالا که پرسپولیس سهمیه لیگ فزونی اش تکمیل شده آیا با خارج کردن نام عیسی آل کثیر از لیست می تواند بازیکن لیگ فزونی جدیدی جذب کند گفت: خارج کردن از لیست معنای ندارد اگر باشگاهی سهمیه لیگ فزونی اش تکمیل شود اگر در موعد جابجایی باشیم می تواند قراردادی یکی از بازیکنان جدید خود را توافقی و به صورت دو طرفه فسخ کند و به جای آن بازیکن جدید جذب کند.

این اظهارات فریبرز محمودزاده نشان می دهد پرسپولیسی ها تنها با فسخ دو طرفه قرارداد عیسی آل کثیر این امکان را خواهند داشت که به جای این بازیکن از تیم های لیگ فزونی بازیکن جدید به خدمت بگیرند.

براساس حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا عیسی آل کثیر به خاطر خوشحالی پس از گل در دیدار تیمش برابر پاختاکور ازبکستان شش ماه از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1289

به "احتمال فسخ قرارداد پرسپولیس با آل کثیر برای جذب بازیکن جدید؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال فسخ قرارداد پرسپولیس با آل کثیر برای جذب بازیکن جدید؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید