وکیل بازیکن استقلال بازیکن پرسپولیس را هوایی کرد

به گزارش شارژ 10، بوژیدار رادوشویچ، دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس مدت هاست که به بهانه های مختلف حرف از جدایی و فسخ قرارداد با سرخپوشان می زند.

وکیل بازیکن استقلال بازیکن پرسپولیس را هوایی کرد

از چند وقت پیش رادو با اعلام اینکه مطالباتش را نگرفته خواستار جدایی از پرسپولیس بود، اما پس از دریافت قسمتی از قراردادش تا مدتی خبری از این مسائل نبود تا اینکه باز هم از باشگاه پرسپولیس درخواست کرد تا زودتر از موعد مقرر به او پول بدهند. این در شرایطی است که طبق قرارداد قبلی موعد پرداخت به رادوشویچ در فروردین ماه 1400 بود و دروازه بان کروات سرخ پوشان با علم به این مسئله، باز هم خواستار دریافت پول شد.

واقعیت این است که به نظر می رسد رادوشویچ بیشتر از اینکه دغدغه دریافت پول و مطالباتش را داشته باشد می خواهد به طریق و به صورتی که به نفعش تمام شود قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند تا بتواند پول هنگفتی از پرسپولیس بگیرد.

شنیده ها حاکی از آن است وکیلی که (یک وکیل کروات) پیگیر کار های میلیچ و باشگاه استقلال است، در تلاش است هر طور شده این شرایط را فراهم کند تا رادو از پرسپولیس شکایت کند و از بعد از جدایی از این باشگاه کل مبلغ قرارداد سه ساله اش را یک جا بگیرد.

این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس در این مدت همه گونه تعامل و همکاری را با رادو انجام داده، اما هر بار دروازه بان کروات پرسپولیس بهانه ای برای جدایی از این تیم می آورد؛ از ندریافت طلبش تا کم محلی کادرفنی به او و البته بازی نکردنش.

گفته می شود مبلغ قرارداد رادوشویچ برای سه سال چیزی نزدیک به یک میلیون دلار است که برای یک دروازه بان 32 ساله و ذخیره مبلغی بسیار هنگفتی به نظر می رسد. به همین دلیل رادو در تلاش است با استناد به بندهای قانونی قرارداد عجیب و غریبی که بسته بتواند تمام این پول را از پرسپولیس بگیرد و از این تیم جدا شود. حتی شنیده می شود رادوشویچ حاضر است که دیگر بعد از این فوتبال بازی نکند، اما بتوانند این یک میلیون دلار پول را از پرسپولیس بگیرد که تا آخر عمرش بتواند خودش و خانواده اش را تأمین کند.

در اینکه رادو یک دروازه بان خوب و استاندارد است و همیشه هم برای پرسپولیس مهره قابل اتکایی بوده، شکی وجود ندارد، اما اینکه مدیران وقت باشگاه پرسپولیس چطور قرارداد او را در سن 32 سالگی با مبلغی عجیب و غریب تمدید کردند، جای تعجب دارد. شنیده ها حاکی از آن است که قرارداد یک ساله رادوشویچ بین 200 تا 250 هزار دلار (حدود 220 هزار دلار) ارزش دارد و این مبلغ برای دو سال آینده هر سال 15 درصد اضافه می شود که جمع آن نزدیک به یک میلیون دلار برای سه فصل می شود، مبلغی بسیار سنگین برای بازیکنی نیمکت نشین.

رادوشویچ می داند با حضور حامد لک عملاً شانسی برای بازی در پرسپولیس ندارد و می خواهد با کمک وکیل کرواتش و نوع قراردادش، با پرسپولیس فسخ کرده و پس از آن به دنبال شکایت از پرسپولیس و دریافت تمام یک میلیون دلار باشد.

ماجرا وقتی جالب تر می شود که بدانیم زمانی که سمیعی قرارداد های فصل قبل بازیکنان را پرداخت کرد هر کدام بین 10 تا 16 درصد به باشگاه تخفیف دادند. همان موقع رادوشویچ خاطرنشان کرد که چهار هزار دلار به پرسپولیس تخفیف می دهد، اما بعد از یکی دو روز از این کار منصرف شد و آن تخفیف را هم نداد.

به نظر می رسد راه پرسپولیس و رادوشویچ به پایان خود نزدیک شده و این دروازه بان در آستانه جدایی از سرخ پوشان است. این در شرایطی است که رادو چند ساعت قبل از بازی با ماشین سازی تبریز خاطرنشان کرد که کمرش درد می کند و پرسپولیس را در این بازی همراهی نکرد. حالا در این شرایط باشگاه باید با استفاده از راه های تعاملی و حرفه ای طوری برخورد کند تا هیچ ضرر مالی نبیند و پول اضافه ای مانند پرونده بودیمیر ندهد. اگر قرار بر جدایی است طرفین با تعامل کامل و با خوبی و خوشی این کار را انجام بدهد.

مهمترین نکته این پرونده این است که یک وکیل کروات که با بیشتر بازیکنان و مربیان کروات شاغل در فوتبال ایران ارتباط دارد به جان باشگاه ها افتاده و به خاطر نوع قرارداد بستن غیرحرفه ای باشگاه های ایرانی و آشنایی کامل این وکیل با قوانین و مقررات می خواهد همه را سرکیسه کند.

بعنوان مثال زمانی که برانکو در ایران بود خاطرنشان کرد حاضر است 60 درصد پولش را بگیرد و 40 درصد را ببخشد و از پرسپولیس شکایتی هم نکند. حتی آن زمان گفته بود که از این 60 درصد 30 درصد را به صورت نقد می خواهد و 30 درصد دیگر را هم دو چک 15 درصدی می گیرد، اما وقتی از ایران رفت و با این شخص مشورت کرد نه تنها تمام پولش و سودش را گرفت بلکه حالا حتی مالیاتش را هم می خواهد.

منبع: میزان

منبع: فرارو
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1441

به "وکیل بازیکن استقلال بازیکن پرسپولیس را هوایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل بازیکن استقلال بازیکن پرسپولیس را هوایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید