شکوری: امیدوارم آسیا از حضور طرفداران ایرانی محروم نشود، دایی جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی است

به گزارش شارژ 10، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم AFC تصمیمی بگیرد که فوتبال آسیا از حضور طرفداران ایرانی محروم نشود.

شکوری: امیدوارم آسیا از حضور طرفداران ایرانی محروم نشود، دایی جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی است

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم شکوری درباره نامه اخیر AFC برای حق میزبانی تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: قرار بود مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا فردا (سه شنبه) برگزار گردد که برگزار نخواهد شد. اگر قرار باشد این مرحله برگزار گردد، تاریخ جدید آن پنجم بهمن ماه خواهد بود که باید در کشور خودمان میزبان باشیم. همه روی این مسئله تأکید نموده اند.

وی اضافه کرد: ما نظر باشگاه ها را به AFC اعلام نموده ایم و منتظر پاسخ آنها هستیم. مطمئناً AFC نیز سریع پاسخ خواهد داد و امیدوارم یک تصمیم ورزشی بگیرند، چون بارها میزبان مسابقات ورزشی و فوتبالی بوده ایم و مورد تمجید فیفا و AFC قرار گرفته ایم. در شش هفت ماه گذشته چندین میزبانی از جمله مسابقات فوتسال در شهرهای تبریز و ارومیه را پشت سر گذاشته و بارها مورد تمجید شخص دبیرکل فدراسیون آسیا قرار گرفته ایم، بنابراین امیدوارم یک تصمیم ورزشی خوب اتخاذ گردد تا فوتبال آسیا از حضور طرفداران ایرانی محروم نگردد.

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره سرمربیگری علی دایی در تیم ملی فوتبال گفت: امروز درگیر باشگاه ها بودیم. در اینکه دایی اسطوره کشور ماست و در جهان فوتبال ما را با او می شناسند، شکی نیست. تمام مربیان در حال حاضر تیم دارند و طبیعی است دایی جزو گزینه های تیم ملی باشد. از طرفداران فوتبال می خواهم که در این برهه به ما یاری نمایند.

شکوری در واکنش به این سؤال که آیا ممکن است محرومیت از میزبانی باشگاه های ایرانی به تیم ملی نیز کشیده گردد، گفت: از خارج از کشور خیلی به ما فشار وارد می گردد که شاید به خاطر تیم ملی باشد. باشگاه های ما امروز درخواست جلسه فوری را با رئیس AFC نموده اند تا مسائل رفع گردد. برای انتخاب سرمربی تیم ملی نیز سعی خواهیم کرد در اولین فرصت سرمربی جدید را معرفی کنیم. قطعاً انتخاب سرمربی به ماه آینده کشیده نمی گردد.

وی درباره اینکه آیا گزینه خارجی نیز مدنظر تیم ملی فوتبال قرار گرفته است یا نه، توضیح داد: گزینه خارجی بوده و هست، اما باید شرایط مالی کشور را نیز در نظر بگیریم. مردم کامل در جریان موضوع هستند. اجازه دهید درباره نفرات صحبت نکنم. یک تیم در حال مذاکره با سرمربی تیم ملی است و امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه برسند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 649

به "شکوری: امیدوارم آسیا از حضور طرفداران ایرانی محروم نشود، دایی جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: امیدوارم آسیا از حضور طرفداران ایرانی محروم نشود، دایی جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید