اکبری: پیکان یک بار دیگر مدعی شد اما برای قهرمانی نیامده بودیم، دست شهداب بازتر بود

به گزارش شارژ 10، سرمربی تیم والیبال پیکان تهران تأکید کرد، هدف تیمش در فصل جاری حضور در جمع چهارم تیم برتر لیگ بوده است نه دستیابی به عنوان قهرمانی این رقابت ها.

اکبری: پیکان یک بار دیگر مدعی شد اما برای قهرمانی نیامده بودیم، دست شهداب بازتر بود

به گزارش خبرنگاران، پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان تهران در خصوص نایب قهرمانی تیمش در لیگ برتر والیبال، گفت: به تیم یزد تبریک می گویم که قهرمان شد، به بازیکنان خودم هم تبریک می گویم. ما دوست داشتیم قهرمان شویم، اما با توجه به سیاستی که داشتیم تیم مان برای قهرمانی بسته نشده بود و تنها می خواستیم در جمع چهار تیم باشیم که خوشبختانه به فینال هم رسیدیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان ادامه داد: مدیرعامل باشگاه پیکان خیلی زحمت کشید و حمایت کرد، بازیکنان هم زحمت زیادی کشیدند و تا همین جا هم خوب بودیم. در مجموع با توجه به اهدافی که از ابتدای فصل داشتیم نتیجه خوبی گرفتیم، هرچند همه دوست داشتیم قهرمان شویم. تیم هایی بودند که از نظر بودجه ای و انتخاب بازیکنان از روز اول فصل به عنوان مدعی حاضر شده بودند، اما حتی به نیمه نهایی هم راه پیدا نکردند. عملکرد بازیکنان ما راضی کننده بود.

اکبری توضیح داد: در چهار سال گذشته پیکان نتایج خوبی نگرفته و در لیگ گذشته دهم شده بود. سال جاری خوشبختانه اتفاق خوبی افتاد و پیکان یک بار دیگر مدعی قهرمانی شد. خدا را شکر می کنیم که باشگاه پیکان دوباره شخصیت خودش را به دست آورد و اگر خدا بخواهد با ذهنیت مدیریت فعلی اتفاقات خوبی در آینده رخ خواهد داد.

وی در خصوص احتمال حضور پیکان در جام باشگاه های والیبال آسیا به عنوان دومین نماینده ایران نیز شرح داد: صحبت هایی شده و قرار است ما دومین نماینده ایران باشیم. سعی داریم چند یار کمکی بگیریم تا با تیم قدرتمندتری وارد جام باشگاه های آسیا شویم.

اکبری درباره ناکامی هایش در فینال سال های اخیر لیگ برتر والیبال نیز گفت: سال گذشته هم تیم شهرداری ارومیه برای قهرمانی بسته نشده بود، اما با کوشش بازیکنان، مدیریت و کادر فنی نتایج خوبی گرفتیم. در فینال سال گذشته شانس بیشتری برای قهرمانی داشتیم، اما از موقعیت های خود خوب استفاده نکردیم. سال جاری شرایط سخت تر بود، اما از بازیکنانم راضی هستم، چون از ابتدا برای قهرمانی نیامده بودیم. والیبال برد و باخت دارد، ولی همه می دانند که دست شهداب در این فصل بازتر از ما بود و برای قهرمانی بسته شده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2015

به "اکبری: پیکان یک بار دیگر مدعی شد اما برای قهرمانی نیامده بودیم، دست شهداب بازتر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبری: پیکان یک بار دیگر مدعی شد اما برای قهرمانی نیامده بودیم، دست شهداب بازتر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید