زرآبادی: نسبت به مسائل صنفی و حقوق فرهنگیان اقدامی شود

به گزارش شارژ 10، نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: چرا در انجام رسالت اصلی آموزش و پرورش که رسیدگی به مسائل صنفی و حقوق فرهنگیان است هیچ اقدامی نمی شود؟

زرآبادی: نسبت به مسائل صنفی و حقوق فرهنگیان اقدامی شود

به گزارش شارژ 10، سیده حمیده زرآبادی در تذکر شفاهی در جلسه نوبت بعد از ظهر امروز (سه شنبه) به مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: وزیر آموزش و پرورش برای بررسی چرایی پخش موزیک در چند مدرسه گروه ضربت تشکیل داده است. ایشان نسبت به این کار واکنش سریعی داشته است. اگر چنین توانایی در رسیدگی به موضوعات آموزش و پرورش دارند چرا در انجام رسالت اصلی خود در رسیدگی به مسائل صنفی، حقوق و افزایش بی احترامی ها به جامعه فرهنگیان است هیچ اقدامی انجام نمی دهند؟

وی نسبت به عملکرد دانشگاه فرهنگیان در بی توجهی به شأن دانشجو - معلمان گفت: در این دانشگاه نه به شأن دانشجو - معلمان توجه می شود و نه امکانات شایسته ای در اختیار آنان قرار می گیرد.

زرآبادی همچنین در تذکری به رئیس قوه قضاییه گفت: شرکت کنتورسازی قزوین به عنوان یکی از برندهای خوب صنعتی سه سالی است که گرفتار عملکرد مدیرعامل این شرکت است. با وجودی که پرونده تشکیل شده اما وضعیت مدیر عامل این شرکت همچنان نامشخص است. لطفاً این پرونده را سریعتر حل و فصل کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 207

به "زرآبادی: نسبت به مسائل صنفی و حقوق فرهنگیان اقدامی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرآبادی: نسبت به مسائل صنفی و حقوق فرهنگیان اقدامی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید