روز ایران در نمایشگاه کتاب عمان

به گزارش شارژ 10، مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران برای دومین سال متوالی در بیست و یکمین دوره نمایشگاه کتاب عمان حاضر می شود.

روز ایران در نمایشگاه کتاب عمان

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش شارژ 10، بیست و یکمین دوره نمایشگاه کتاب عمان از تاریخ 5 الی 15 اسفندماه به مدت 11 روز با حضور ایران و سایر ناشران خارجی در مسقط برگزار می گردد.

مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران با توجه به اشتراکات و رشد جریان تبادل فرهنگی میان دو ملت در سه دهه قبل می کوشد با برگزاری برنامه های فرهنگی و ادبی در دومین دوره از حضور خود در این نمایشگاه موجبات ارتقای سطح روابط نویسندگان و ناشران دو کشور را فراهم آورد.

سال گذشته کشورعمان به عنوان مهمان ویژه در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضورداشت. از این رو گسترش روابط فرهنگی میان دو نمایشگاه تهران و مسقط از اولویت دو کشور است. از برنامه های ایران در این دوره از نمایشگاه می توان به معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، دعوت از ناشران برای حضور در این نمایشگاه، عرضه و نمایش بیش از 400 عنوان کتاب در موضوعات ادبیات، هنر، ایران شناسی، کودک و نوجوان و ... به زبان های فارسی، انگلیسی و عربی و معرفی وضعیت نشر کشورمان در قالب یک کتاب به زبان عربی مشتمل بر آمار نشر در ایران، مراجع نشر، معرفی ناشران فعال، مؤسسات و انجمن و آژانس های ادبی مرتبط با نشر اشاره نمود.

همچنین مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در این نمایشگاه مذاکره برای فروش رایت کتاب های عرضه شده در غرفه ایران را در دستور کار خود قرار داده است.

از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این نمایشگاه می توان به برگزاری روز ایران، برگزاری نشست های ادبی و دیگر برنامه های جنبی در روزهای نمایشگاه اشاره نمود.

بیست و یکمین دوره نمایشگاه کتاب عمان از تاریخ 5 الی 15 اسفندماه به مدت 11 روز در مسقط برگزار می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 428

به "روز ایران در نمایشگاه کتاب عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز ایران در نمایشگاه کتاب عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید