کاراته قهرمانی دنیا؛ ترکیب تیم ملی زنان ایران معین شد

به گزارش شارژ 10، تهران (پانا) - با برگزاری مسابقات انتخابی ترکیب تیم ملی کاراته زنان ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا تعیین شد.

کاراته قهرمانی دنیا؛ ترکیب تیم ملی زنان ایران معین شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته بانوان طی دو مرحله رفت و برگشت و در دو روز برگزار گردید تا در نهایت نفرات ملی پوش برای مسابقات جهانی امارات معین شدند.

این مسابقات در اوزان 50- ، 55- ، 61- ، 68- و 68+ برگزار گردید تا بهترین کاراته کا هر وزن در بخش بانوان جهت اعزام به مسابقات جهانی کاراته معین گردد.

در وزن منفی 50 کیلوگرم: سارا بهمنیار، معصومه محسنیان، سحر شیروانی و فاطمه قاسمی با یک دیگر به رقابت پرداختند تا در نهایت، سارا بهمنیار پیروز شد نماینده این وزن در مسابقات جهانی گردد.

در وزن منفی 55 کیلوگرم: طراوت خاکسار، آویشن باقری و فاطمه سعادتی با یکدیگر به رقابت پرداختند تا در نهایت، طراوت خاکسار پیروز شد به عنوان نماینده این وزن در مسابقات جهانی باشد.

در وزن منفی 61 کیلوگرم: رزیتا علیپور، ملیکا احدی و مهدیس دوستی در مسابقات خود به مصاف یکدیگر رفتند تا رزیتا علیپور پیروز شد نماینده این وزن در مسابقات جهانی گردد.

در وزن منفی 68 کیلوگرم: مبینا حیدری و زهرا یاوری طی سه دور مسابقه با یکدیگر رقابت کردند تا در نهایت مبینا حیدری توانست نماینده این وزن در مسابقات جهانی گردد.

در وزن مثبت 68 کیلوگرم نیز لیلا برجعلی و فاطمه زهرا گلبندی حضور داشتند و در انتها رقابت ها لیلا برجعلی نماینده این وزن در مسابقات جهانی شد.

مسابقات جهانی کاراته در سال 2021 طی روز های 25 الی 30 آبان به میزبانی دبی امارات برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1831

به "کاراته قهرمانی دنیا؛ ترکیب تیم ملی زنان ایران معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته قهرمانی دنیا؛ ترکیب تیم ملی زنان ایران معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید