ورود قدرت سگ به صف مدعیان اسکار، 4 دقیقه تشویق ایستاده در ونیز

به گزارش شارژ 10، با نمایش فیلم قدرت سگ جدیدترین فیلم جین کمپیون در جشنواره فیلم ونیز، حاضران 4 دقیقه ایستاده برای این فیلم دست زدند.

ورود قدرت سگ به صف مدعیان اسکار، 4 دقیقه تشویق ایستاده در ونیز

به گزارش خبرنگاران و به نقل از ورایتی، جشنواره بین المللی فیلم وهم در سال های اخیر به سکوی پرتاب فیلم های متعددی برای رسیدن به اسکار بدل شده و پیروز شده تا اعضای بین المللی نو و بیشتری را به مجموعه رای گیری ها بیفزاید.

بعد از ظهر دیروز (پنجشنبه) با اولین نماش فیلم قدرت سگ ساخته جین کمپیون، این فیلم با تشویق چهار دقیقه ای حضار روبه رو شد تا بتواند خود را به اسم یکی از جدی ترین مدعیان اسکار بعدی معرفی کند.

این فیلم در سالن سالا گرانده با حضور کارگردان و بازیگران فیلم بندیکت کامبربچ و کریستن دانست به نمایش عایدی و با اقبال گرم تماشاگران روبه رو شد. کامبربچ که با ماسک در سالن حضور داشت با برداشتن ماسک از صورتش، به جمعیت تشویق کننده تعظیم کرد.

در مراسم فرش قرمز فیلم هم کریستن دانست، کامبربچ و کمپیون حضور داشتند و با هم در برابر دوربین عکاسان ایستادند. آنها در تور مطبوعاتی وهم هم شرکت کردند و کمپیون در این نشست که صبح دیروز برگزار شده بود از دریافت عظیم ترین بودجه خود برای ساخت فیلمی به وسیله نتفلیکس سخن گفت و اضافه کرد هرگز چنین امکانی برای ساخت یک فیلم نداشته است.

قدرت سگ با اقتباس از رمانی نوشته توماس سوِیج در سال 1967 ساخته شده که روایت گر داستان زندگی دو برادر در دهه 1920 در مونتانا است. این دو مزرعه دار هستند و جورج بربنک با بازی کامبربچ که از ازدواج برادرش جورج با بازی جسی پلمونز عصبانی است سعی دارد تا زندگی وی را به هم بزند.

این فیلم دستاوردهای بازیگری کامبربچ را تکمیل می نماید. وی سال 2014 برای بازی در بازی تقلید نامزدی اسکار را کسب کرد و به نظر می رسد که سال جاری بازی متفاوت تری ارایه نموده باشد. همین امر در خصوص کریستن دانست هم صدق می نماید و او شخصیت عروس که در کتاب به اسم زنی خجالتی که در کوشش است تا با خانواده شوهرش به هماهنگی برسد را به خوبی ایفا نموده است.

این فیلم به علت حضور نداشتن نتفلیکس در جشنواره فیلم کن 2021، غایب عظیم آن جشنواره بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1761

به "ورود قدرت سگ به صف مدعیان اسکار، 4 دقیقه تشویق ایستاده در ونیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود قدرت سگ به صف مدعیان اسکار، 4 دقیقه تشویق ایستاده در ونیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید