نتایج هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان ایران

به گزارش شارژ 10، هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان با انجام شش بازی در روز یکشنبه (3 آذر) به سرانجام رسید.

نتایج هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان ایران

به گزارش خبرنگاران آنلایه به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان با ادامه فزونی ورامینی ها و پیروزی تیم پیکان در داربی پایتخت ادامه یافت.

گزارش مسابقات هفته هشتم:

  • سایپا تهران 2 - پیکان تهران 3

نبرد خودروسازان در این هفته با فزونی شاگردان محمد ترکاشوند به سرانجام رسید. دو تیم قدیمی و مدعی والیبال ایران در نبردی که 5 ست به طول انجامید و طولانی ترین نبرد هفته بود، بعد از 4 ست رقابت جذاب به ست پنجم رسیدند و در نهایت تیم پیکان به فزونی دست یافت تا به این ترتیب پنجمین برد خود را در هفته ششم کسب کند و همچنان در تعقیب سپاهان و شهرداری ورامین باشد.

  • شهفرایند اراک یک - شهرداری ارومیه 3

هر چند پیروزی در ست اول به نام تیم شهفرایند اراک ثبت شد، اما تیم مصطفی کارخانه توانست در ادامه مسابقه جریان بازی را تغییر دهد. ارومیه بعد از شکست در ست اول، در ست های بعدی نمایش کم نقصی داشت تا به این ترتیب بعد از آغاز ناامیدنماینده در لیگ، به فرایند بردهای خود ادامه دهد. اراکی ها نیز با این باخت همچنان بدون برد در انتهای جدول حضور دارند.

  • شهرداری ورامین 3 - راه یاب ملل مریوان صفر

مدافع عنوان قهرمانی و تیم بی شکست لیگ همچنان فرایند خوب خود را ادامه می دهد تا همچنان مقتدرانه صدرنشین جدول لیگ برتر باشد. ورامینی ها برابر تیم راه یاب ملل در خانه و در حضور طرفداران خود کار سختی نداشتند و با پیروزی در سه ست پی در پی به هفتمین برد متوالی خود رسیدند و هر چند در ست سرانجامی برای کسب برد، سختی زیادی تحمل کردند، اما با این برد همچنان مقتدرانه مدعی اصلی قهرمانی هستند.

  • شهرداری گنبد 3 - فولاد سیرجان ایرانیان یک

بعد از شکست در دو بازی متوالی، هفته هشتم زمانی برای بازگشت گنبدی ها به فرایند بردها بود. این تیم هر چند در خانه آغاز خوبی نداشت و ست اول را با شکست به سرانجام رساند، اما یک پیروزی خوب در ست دوم باعث شد تا در ست های بعدی شهرداری گنبد کار سختی برابر حریف خود نداشته باشد و با یک نمایش بهتر نسبت به تیم سیرجان، به پیروزی با ارزشی در خانه دست پیدا کند و پنجمین برد فصل را جشن بگیرد.

  • شهداب یزد صفر - فولاد سپاهان اصفهان 3

تیم تازه وارد لیگ با رحمان محمدی راد همچنان به فرایند فوق العاده خود ادامه می دهد و در خارج از خانه برد باارزشی برابر شهداب یزد کسب کرد.

سپاهانی ها در روزی که بسیار خوب عمل کردند، سه ست را با اقتدار به سرانجام رساندند تا همچنان در رده دوم لیگ و در تعقیب شهرداری ورامین، یکی از تیم های جذاب لیگ لقب بگیرند.

  • خاتم اردکان صفر - پیغام خراسان 3

خاتم اردکان که هفته گذشته در ورامین روز سختی را برابر تیم اول جدول رقم زده بود، این بار در خانه نتوانست نمایش خوبی داشته باشد و برابر پیغام خراسان در سه ست متوالی مغلوب شد. شاگردان اکبر خداوردی در هر سه ست نمایش بهتری از میزبان خود داشتند تا در اردکان دومین برد فصل را کسب نمایند و برنده نبرد تیم های میانه جدول باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 575

به "نتایج هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید