سامسونگ تا 2025 احراز هویت با اثر انگشت را 2.5 میلیارد برابر ایمن تر می کند

به گزارش شارژ 10، سامسونگ ظاهراً در حال کار روی پروژه ای است تا حسگرهای اثر انگشت را ایمن تر کند. یکی از این روش ها می تواند جایگزین کردن حسگرهای کوچک با حسگرهای بزرگ تر باشد تا امکان شناسایی هم زمان چند انگشت فراهم شود. با این روش و ثبت سه اثر انگشت به صورت هم زمان، می توان ایمنی سیستم احراز هویت را 2.5 میلیارد برابر افزایش داد.

سامسونگ تا 2025 احراز هویت با اثر انگشت را 2.5 میلیارد برابر ایمن تر می کند

به گزارش SamMobile، دیتر می، مدیرعامل شرکت فرانسوی ISORG، سازنده حسگرهای اثر انگشت برای گوشی های هوشمند اخیراً در مصاحبه ای اعلام کرده است که سامسونگ به احتمال زیاد به زودی این فناوری را در اختیار نسل نو نمایشگرهای OLED قرار می دهد.

سامسونگ گفته است که این فناوری با نام مستعار All-in-One Sensing در پنل های نسل دوم اولد ارائه می شود. این پنل ها با شناسایی هم زمان سه انگشت فوق العاده ایمن تر می شوند. هدف این غول کره ای این است که کل صفحه را به یک حسگر بزرگ تبدیل کند تا امکان تشخیص سه انگشت هم زمان فراهم شود.

حسگر تشخیص سه اثر انگشت سامسونگ در 2025 به بازار می آید

مدیرعامل ISORG انتظار دارد که سامسونگ پنل های OLED 2.0 را در سال 2025 عرضه کند. او مدعی شده که اپل احتمالاً از این فناوری استفاده نخواهد کرد، چون همچنان بر فیس آیدی تأکید دارد. در نتیجه، به نظر می رسد که سامسونگ نه تنها اولین شرکت در زمینه استفاده از این فناوری خواهد بود، بلکه به رهبر این حوزه تبدیل می شود.

دیتر می می گوید اگرچه تا زمان عرضه فناوری سامسونگ هنوز چند سالی فاصله داریم، ولی حسگر چندانگشتی ISORG آماده است و احتمالاً همان قطعات و فناوری هایی را دارد که سامسونگ در OLED 2.0 از آن ها استفاده خواهد کرد.

اگرچه صنعت موبایل استفاده از یک انگشت را به اندازه کافی ایمن در نظر گرفته است که حتی تمام پرداخت های ما را از طریق آن انجام دهد، ولی این روش می تواند ایمنی حساب های کاربری را به سطح متفاوتی ببرد. البته این ویژگی احتمالاً بیش از همه از آن جهت برای کاربر اهمیت خواهد داشت که اجازه می دهد تا با قرار دادن انگشتش روی هر نقطه ای از صفحه بتواند از این سیستم استفاده کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 9 دی 1401 بروزرسانی: 9 دی 1401 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2165

به "سامسونگ تا 2025 احراز هویت با اثر انگشت را 2.5 میلیارد برابر ایمن تر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ تا 2025 احراز هویت با اثر انگشت را 2.5 میلیارد برابر ایمن تر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید