راهنمای خرید مچ بندها و ساعت های هوشمند فیت بیت

به گزارش شارژ 10، در این مقاله می خواهیم هرآنچه ضروری است راجع به کمپانی فیت بیت و محصولات آن بدانید را برایتان توضیح دهیم. این مقاله به گونه ای نوشته شده که شما را از تمام ابعاد این برند مطلع می سازد و بنابراین می توانید منتظر بخش هایی مخصوص به محصولات و سرویس های اصلی فیت بیت، مهم ترین رقبای آن و انبوهی از اطلاعات دیگر باشید. به این ترتیب، به عظیم ترین سوالات شما راجع به کمپانی پاسخ داده خواهد شد و می توانید هنگام خرید ساعت هوشمند یا پایشگر سلامتی بعدی خود، دست به انتخابی مطلعی بزنید. بیایید بدون اتلاف وقت کار را شروع کنیم.

راهنمای خرید مچ بندها و ساعت های هوشمند فیت بیت

فیت بیت چیست؟

فیت بیت در حال حاضر یکی از شناخته شده ترین برندهای بازار گجت های پوشیدنی به حساب می آید. این کمپانی انبوهی از محصولات مختلف در لاین آپ خود دارد که هم احتیاجهای مختلف و هم سطوح گسترده ای از بودجه ها را پوشش می دهند. چه دنبال یک پایشگر سلامتی ساده باشید، چه یک ساعت هوشمند پریمیوم و چه حتی یک ترازوی هوشمند، فیت بیت چیزی برای شما ساخته است.

فیت بیت که مقر اصلی اش در سان فرانسیسکو بنا شده، طی سال 2007 آغاز به کار کرد. بنابر اطلاعات موسسه آماری Canalys، فیت بیت دومین برند عظیم فراورینماینده لوازم پوشیدنی در آمریکای شاقتصادی است و فعلا رده نخست را به اپل باخته است. همین چند ماه پیش هم بود که گوگل کمپانی فیت بیت را خرید، اما در این باره بیشتر شرح خواهیم داد.

چرا باید محصولات فیت بیت را بخریم؟

بی دلیل نیست که فیت بیت یکی از محبوب ترین کمپانی های فراورینماینده گجت های پوشیدنی در دنیا نام گرفته است. محصولات این شرکت حسابی کاربرپسند و معمولا مقرون به صرفه هستند. تجربه کار با این دیوایس ها نیز بسیار روان از آب درآمده و معمولا در قیاس با پوشیدنی های دیگر کمپانی های مشابه، به وسیله فرایند ای بسیار ساده قادر به همگام سازی پوشیدنی خود با دیوایس موبایل خواهید بود.

اپلیکیشن Fitbit هم به همین شکل طراحی سرراستی دارد و یافتن هرچیزی در آن بسیار ساده است. به همین ترتیب، بسیار بعید است که مجبور به صرف کردن زمان زیادی برای یافتن صفحه تنظیمات یا فلان معیار معین در اپلیکیشن فیت بیت باشید.

در دنیا پوشیدنی های هوشمند، سبد محصولات فیت بیت یکی از غنی ترین نمونه های موجود به حساب می آید. به معنای واقعی کلمه، فیت بیت یک دیوایس برای هر کسی ساخته است. آیا به دنبال یک پایشگر فعالیت های ورزشی ارزان قیمت و ساده می گشت؟ یک فیت بیت برای احتیاجتان وجود دارد. آیا یک ساعت هوشمند مجهز به GPS و همه کاره می خواهید؟ فیت بیت هوایتان را دارد. در واقع این کمپانی پوشیدنی هایی برای تمام احتیاجها ساخته؛ از ساعت های هوشمند پریمیوم گرفته تا بندهای سلامتی مخصوص بچه ها.

معمولا از فیت بیت به عنوان اپل دنیای پوشیدنی های سلامتی یاد می گردد. یا شاید بهتر باشد این دیوایس ها را آیفون دنیای سلامتی به حساب آوریم. دیوایس های فیت بیت برای همه ساخته شده اند و شاید بهترین عملکرد ممکن را در بعضی حوزه ها نداشته باشند، اما برای هرکسی چیزی برای ارائه دارند.

خرید فیت بیت مناسب برای احتیاجهای شما

وقتی به فکر خرید یک پایشگر سلامتی و تناسب اندام می افتید، ضروری است دقیقا بدانید که چه احتیاجهایی دارید. صرف هزینه اضافه بابت قابلیت هایی که احتیاجی به آن ها ندارید منطقی نیست و از طرف دیگر دلتان نمی خواهد دیوایسی بخرید که قابلیت های مورد احتیاجتان را در خود جای نداده. برای مثال اگر به دوندگی عادت دارید، باید دستگاهی مجهز به جی پی اس داخلی با عمر باتری طولانی بخرید. اگر صرفا می خواهید فعالیت های خود را پایش کنید و اهمیت چندانی به زرق و برق های اضافه نمی دهید، یک پایشگر تناسب اندام ساده، بیشتر به کارتان خواهد آمد.

در ادامه نگاهی اجاقتصادی به بعضی از بهترین محصولات در لاین آپ فیت بیت می اندازیم.

  • Fitbit Versa 3 بهترین ساعت هوشمندی است که این کمپانی آمریکایی فراوری نموده. Versa 3 اساسا کارنمودهایی یکسان با Fitbit Sense گران قیمت تر دارد و صرفا خبری از سنسورهای اضافه ای که به دردتان نمی خورند در آن نیست.
  • Fitbit Sense بهترین پایشگر سلامتی فیت بیت است و به لطف سنسورهای حرارت پوست، سنسور تغییرات الکتریکی در عرق و سنسور الکتروکاردیوگرام انبوهی از داده های کارآمد را در اختیارتان می گذارد.
  • Fitbit Charge 4 بهترین پایشگر تناسب اندامی است که اکنون می توان در بازار یافت و به جی پی اس مجهز شده که گزینه ای بسیار کارآمد برای دوندگان به حساب می آید.
  • Fitbit Ionic یک ساعت هوشمند معرکه برای دوندگان است و همراه با جی پی اس و همینطور عمر باتری طولانی از راه می رسد.
  • Fitbit Versa 2 یکی از بهترین ساعت های هوشمند ارزان قیمت فیت بیت به حساب می آید.
  • Fitbit Inspire 2 بهترین پایشگر تناسب اندام ساده فیت بیت است و در ضمن همراه با اشتراک یک ساله Fitbit Premium به دست مشتریان می رسد.
  • و در نهایت اگر می خواهید یک پایشگر برای بچه ها خود بخرید، قطعا باید نیم نگاهی به Fitbit Ace 3 بیندازید.

دیوایس های فیت بیت چه چیزهایی را پایش می نمایند؟

قابلیت های مربوط به پایش، می توانند در یک دیوایس با دیوایس دیگر متفاوت باشند. در ادامه به اصلی ترین دسته بندی هایی که مورد پایش قرار می گیرند می پردازیم و سپس می توانید آنالیز کنید که آیا مدل مد نظرتان چنین ویژگی هایی را در خود جای داده یا خیر.

گام ها: تمام پایشگرهای فیت بیت به شما خواهند گفت که در بازه زمانی معینی، چند گام برداشته اید. از طرف دیگر می توانید یک هدف روزانه برای تعداد گام هایی که باید بردارید تنظیم کنید و بعد از دستیابی به آن، دستگاه به شما خبر می دهد.

مسافت: اگر می خواهید مسافت دقیقی که دویده اید یا شنا نموده اید را اندازه گیری کنید، باید به سراغ فیت بیتی بروید که به جی پی اس مجهز است. تنها بعضی از دیوایس های فیت بیت به جی پی اس داخلی برای پایش دقیق مسافت، سرعت و ریتم مجهز شده اند. مدل های دیگر از قابلیت های جی پی اس متصل بهره می برند که یعنی برای سیگنال خود، به جی پی اس موبایل هوشمند شما متکی هستند (و باید هنگام ورزش نیز موبایل تان را دم دست داشته باشید).

طبقاتی که بالا رفته اید: دیوایس های فیت بیت می توانند به کمک یک ارتفاع سنج مبتنی بر فشار، طبقاتی که بالا رفته اید را اندازه گیری نمایند. با ادغام گام ها با داده به دست آمده از ارتفاع سنج، هر سه متری که به بالا حرکت می کنید یک طبقه ثبت می گردد.

ضربان قلب: تمام دیوایس های اخیر فیت بیت، ضربان قلب شما را به وسیله سنسور ضربان قلب اپتیکال پایش می نمایند. این دیوایس ها ضربان قلب شما را در دو دسته بندی عادی (برای زمانی که مشغول کارهای معمولی هستید) و فعال (هنگامی که به ورزش مشغول می شوید) اندازه می گیرند.

کالری سوزانده شده: بسته به مسافتی که پیموده اید، فعالیت هایی که داشته اید و بسکمک فاکتور دیگر، دیوایس فیت بیت به شما رقمی حدودی از میزان کالری سوخته شده هنگام راه رفتن یا ورزش نشان می دهد. این قابلیتی عالی برای آن دسته از کاربران است که می خواهند وزن کم نمایند.

خواب: دیوایس های فیت بیت قادر به پایش خواب شما هم هستند و به این ترتیب می توانید درکی بهتر از الگوها و کیفیت خواب خود داشته باشید. این قابلیت به صورت اتوماتیک روشن می گردد و برای استفاده از آن احتیاج به انجام هیچ کاری ندارید. در نهایت مدت زمانی که خواب یا بیدار بوده اید و همینطور مدت زمان مراحل مختلف خواب به نمایش درمی آید. وقتی هم که بیدار می شوید، بسته به اینکه چقدر خوابی با کیفیت داشته اید، یک امتیاز به آن تعلق می گیرد.

سطح اکسیژن خون: بعضی دیوایس های خاص فیت بیت می توانند سطوح اکسیژن خون (یا به اصطلاح SpO2) را براساس ضربان قلب تان اندازه گیری نمایند. دیوایس شما سطوح اکسیژن خون را در طول شب اندازه گرفته و نمودار تغییرات آن را در صبح به نمایش درمی آورد. چنین قابلیتی می تواند حسابی کاربردی باشد و شما را از مسائل جدی تر مربوط به سلامت بدن تان باخبر سازد.

سیکل های قاعدگی: تقریبا تمام دیوایس های فیت بیت می توانند چرخه قاعدگی را اندازه گیری نمایند. امکان وارد کردن دستی جزییات مربوط به پریود ماهانه مهیا است و سپس اپلیکیشن فیت بیت براساس همان داده ها، تاریخ پریود بعدی یا زمان تخمک گذاری را تخمین می زند.

آریتمی قلب: دیوایس Fitbit Sense همراه با یک الکتروکاردیوگرام (ECG) از راه می رسد که مسائل احتاقتصادی قلب مانند آریتمی را پایش و شناسایی می نماید.

استرس: Fitbit Sense در ضمن می تواند با استفاده از سنسور فعالیت های الکترودرمال (EDA) سطوح استرس در بدن تان را اندازه بگیرید. سنسور EDA پالس های الکتریکی بسیار کوچک و نامحسوس را به درون پوست تان می فرستد تا ببیند که چطور با سطوح عرق بدنتان تعامل می نماید. نتیجه نهایی باعث می گردد درکی بهتر از این داشته باشید که در طول روز چه میزان استرس را متحمل می شوید. این رویه ای متفاوت با دیگر دیوایس های مشابه است که استرس را به وسیله تغییرات ضربان قلب اندازه می گیرند. اگر هم احتیاج به تمرینات تنفسی در طول روز داشتید، دیوایس های فیت بیت (و نه فقط Sense) هوای شما را خواهند داشت.

حرارت پوست: Fitbit Sense یک سنسور تشخیص حرارت پوست هم دارد. این سنسور به صورت اتوماتیک حرارت پوست بدن شما را در شب پایش می نماید تا در صورت بروز نخستین نشانه های یک بیماری، فورا آن را به اطلاع تان برساند. این کار به وسیله مقایسه حرارت شبانه بدن شما با حرارت بدن تان به صورت رایج و مداوم صورت می گیرد.

ساعت های هوشمند شرکت چه قابلیت هایی دارند؟

ساعت های هوشمند فیت بیت هم مانند مچ بندهای سلامتی این کمپانی انبوهی از قابلیت های مختلف دارند. بعضی ساعت های هوشمند فیت بیت تمام این قابلیت ها را در خود جای داده اند و بعضی دیگر تنها از تعداد محدودی از آن ها پشتیبانی می نمایند.

نوتیفیکیشن های اسمارت فون: بیشتر دیوایس های فیت بیت می توانند نوتیفیکیشن هایی که روی موبایل هوشمند خود دریافت نموده اید را نمایش دهند و به این ترتیب قادر به مشاهده پیغام ها، ایمیل ها و نوتیفیکیشن های اپلیکیشن ها روی مچ دست خود خواهید بود. اگر کاربر اندروید باشید، حتی می توانید با استفاده از چند گزینه پیش فرض، به پیغام های دریافتی خود پاسخ دهید.

تماس های تلفنی: Fitbit Sense و Versa 3 هم به میکروفون و هم اسپیکر مجهز شده اند. تا زمانی که پوشیدنی تان به موبایل متصل باشد، می توانید به صورت مستقیم روی ساعت فیت بیت به برقراری مکالمات صوتی بپردازید.

دستیارهای صوتی: بعضی ساعت های هوشمند فیت بیت از دو دستیار صوتی آمازون الکسا و گوگل اسیستنت پشتیبانی می نمایند. هر دو دستیار عملکرد خوبی دارند اما به نسبت آنچه روی اسپیکری هوشمند می یابید، با توانایی های محدودتر از راه می رسند.

پخش آفلاین موسیقی: در بعضی ساعت های هوشمند فیت بیت قادر به ذخیره سازی موزیک برای پخش آفلاین هستید. اگر دوست ندارید هنگام دویدن یا دوچرخه سازی موبایل تان را با خود حمل کنید، این قابلیت دقیقا برای شما ساخته شده. ساعت های فیت بیت با سرویس های استریم موسیقی دیزر، پاندورا و همینطور فایل های محلی برای پخش آفلاین سازگاری دارند. متاسفانه از این قابلیت با سرویس اسپاتیفای پشتیبانی نمی گردد.

کنترل موسیقی های موبایل هوشمند: تمام ساعت های هوشمند فیت بیت قادر به ذخیره سازی موسیقی برای پخش آفلاین نیستند، اما بیشترشان می توانند به شما در کنترل موسیقی هایی که روی موبایل پخش می گردد کمک برسانند. این یعنی می توانید موبایلتان را در جایی مانند کوله پشتی قرار دهید و موسیقی را روی مچ دستتان کنترل کنید.

اپلیکیشن های شخص ثالث: ساعت های هوشمند فیت بیت از اپلیکیشن هایی انحصاری و شخص ثالث پشتیبانی می نمایند که مستقیما روی خود پوشیدنی نصب می شوند.

Fitbit Pay: فیت بیت یک سرویس مخصوص برای پرداخت پول نیز راه انداخته که Fitbit Pay نام دارد و کاربر را از حمل کارت اعتباری بی احتیاج می نماید.

اپلیکیشن Fitbit

اپلیکیشن Fitbit یکی از بهترین محصولات کمپانی آمریکایی به حساب می آید. این اپ روی سه پلتفرم اندروید، iOS و دسکتاپ در دسترس است و برای اینکه دیوایس موبایل خود را به پایشگر فیت بیت متصل کنید، به آن احتیاج خواهید داشت. از سوی دیگر، این اپلیکیشن تمام داده های مربوط به سلامت و تناسب اندامی که توسط پوشیدنی به دست آمده را نمایش می دهد. اپلیکیشن Fitbit به پنج بخش مختلف تقسیم شده که آن ها را شرح می دهیم: امروز (Today)، کشف (Discover)، جامعه (Community)، پریمیوم و کووید-19.

تب Today تمام داده ها و اطلاعات مربوط به روز کنونی را به نمایش درمی آورد. در این تب می توانید گام های برداشته شده، طبقات بالا رفته، کالری های سوزانده شده، مسافت پیموده شده و داده های مربوط به استرس، خواب، فعالیت های ورزشی، ضربان و هرچیز دیگری را پایش کنید. کافیست روی هر یک از معیارها کلیک کنید و سپس گرافی پرجزییات همراه با جمع بندی های هفتگی راجع به همان معیار معین را شاهد خواهید بود. در ضمن قادر به ادیت این هستید که چه معیارهایی در تب Today نقش می بندد.

تب Discover شما را با برنامه های غذایی و چالش های ورزشی پیشنهادی روبه رو می نماید. از سوی دیگر می توانید به دریافت اپلیکیشن ها و واچ فیس های پیشنهادی بپردازید، وارد جلسات مایندفولنس شوید و آخرین گزارش های حوزه سلامت را مطالعه کنید.

تب Community اساسا یک شبکه اجتماعی کوچک است. می توانید به گروه های متشکل از افراد هم فکر با خود بپیوندید که برای مثال ورزش های مشابه شما را دنبال می نمایند. به همین ترتیب، می توانید با آن دسته از دوستانتان که دیوایس های فیت بیت دارند ارتباط برقرار کنید. کاربران فیت بیت قادر به نشر تصویر یا پست هستند که در فیدشان به نمایش در می آیند. از طرف دیگر می توان روی پست های مردم کامنت گذاشت و آن ها را تشویق کرد. فقط حواستان به حریم شخصی باشد. از آن جایی که در این شبکه اجتماعی برای کامنت گذاشتن زیر پست های دیگران لازم نیست با آن ها دوست باشید، بهتر است که اطلاعات و تصاویر حساس را در فیدتان منتشر نکنید.

اگر از مشترکین سرویس Fitbit Premium باشید، تمام مزایای این اشتراک در تب Premium به نمایش در می آید. اما در بخش بعدی به شکلی مفصل تر راجع به آن شرح می دهیم.

و در نهایت فیت بیت اطلاعات مفید راجع به پاندمی کووید-19 را نیز در اختیارتان قرار می دهد. برای مثال می توانید ترفندهای سالم ماندن در محیط های سربسته را مطالعه کنید، به نظرسنجی های تحقیقاتی بپیوندید و حتی آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان بهداشت دنیای را بخوانید.

در مجموع هرکسی که از اپلیکیشن فیت بیت استفاده می نماید کاملا از تجربه کاربری آن رضایت دارد. این اپلیکیشن به شکلی سرراست و جذاب طراحی شده. اما برخلاف سایر اپلیکیشن های تناسب اندام، امکان عمیق شدن در داده ها وجود ندارد و برای اینکه جزییات بیشتر راجع به چیزهایی مانند ضربان قلب را دریافت کنید، باید به سراغ وب سایت فیت بیت بروید.

Fitbit Premium چیست و چرا به آن احتیاج دارید؟

فیت بیت پریمیوم در سال 2019 میلادی آغاز به کار کرد. این سرویس اشتراکی قرار است بیشترین و دقیق ترین معیارهای سنجش سلامت و تناسب اندام را در اختیار شما قرار دهد. این اشتراک شامل یادآورهای روزانه، ترفندهای مختلف، داده های پیشرفته مربوط به خواب، برنامه های ورزشی، ویدیوهای ورزشی و چیزهایی از این دست می گردد. اشتراک پریمیوم ماهانه 10 دلار هزینه روی دست تان می گذارد، اما می توان برای 90 روز نخست آن را به رایگان تست کرد. از طرف دیگر می توانید به سراغ اشتراک سالانه 79.99 دلار بروید که مقرون به صرفه تر به حساب می آید. و برای حرفه ای ترین کاربران که تمرینات یک-به-یک با یک مربی واقعی را می خواهند، گزینه اشتراک ماهانه 54.99 دلار تدارک دیده شده.

این سرویس کمابیش در نقاط مختلف دنیا در دسترس است، اما صرفا از زبان انگلیسی پشتیبانی می نماید. ناگفته نماند که Fitbit Premium با تنها یک دیوایس پوشیدنی سازگار نیست. این سرویس به اپلیکیشن موبایل Fitbit متصل می گردد و بنابراین با تمام پوشیدنی های کمپانی سازگاری دارد. این موضوع هم راجع به ساعت های هوشمندی نظیر Versa 3 و هم مچ بندهای هوشمندی مانند Fitbit Inspire 2 و Charge 4 مصداق دارد.

فیت بیت و گوگل: ماجرا از چه قرار است؟

فیت بیت در حال حاضر رسما به زیرمجموعه کمپانی گوگل تبدیل شده و به قیمت حداقل 2.1 میلیارد دلار به فروخته شده است.

گوگل برای نخستین بار در روز یکم نوامبر 2019 بیان کرد که در صدد خرید فیت بیت برآمده است. اما ماه ها گذشت و هیچ خبر دیگری راجع به این موضوع به گوشمان نرسید. همین رویه تا روز 14 ژانویه 2021 ادامه پیدا کرد تا گوگل خبر خرید فیت بیت را خاطرنشان کرد. در بیانیه مربوط به این خبر، مدیر واحد سخت افزار گوگل تاکید فراوان کرد این خرید برای دست آوردن دیوایس های فیت بیت بوده و نه داده هایش. این جمله به توافقی اشاره دارد که میان گوگل و اتحادیه اروپا امضا شد. بنابر این توافق نامه، گوگل حق ندارد از داده های مربوط به سلامت و تناسب اندام جمع آوری شده با دیوایس های فیت بیت در تجارت تبلیغات خود استفاده کند و این رویه باید حداقل 10 سال ادامه یابد.

خرید فیت بیت از سوی گوگل به نفع هر دو کمپانی تمام خواهد شد. فیت بیت طی سال های اخیر با چالش های اقتصادی فراوانی روبه رو بوده و در عین حال نتوانسته به پیش بینی های فروش خود دست پیدا کند. پیوستن به یکی از عظیم ترین و ثروتمندترین کمپانی های دنیا باعث می گردد فیت بیت به این زودی ها دچار شرایطی وخیم نشده و با خیالی آسوده به فراوری دیوایس های بیشتر ادامه دهد.

از طرف دیگر، گوگل به سختی توانسته به شکلی معنادار وارد بازار گجت های پوشیدنی گردد. Wear OS، سیستم عامل گوگل برای ساعت های هوشمند، شدیدا احتیاج به یک به روزرسانی و تحول گسترده دارد. از سوی دیگر، گوگل تنها بر سیستم عامل و نه سخت افزاری که سیستم عامل روی آن به اجرا درمی آید کنترل دارد و بنابراین برای افزودن قابلیت های تازه و نوآورانه به پلتفرمش، باید به فراورینمایندگان شخص ثالث متکی باشد. با خرید فیت بیت، گوگل می تواند سخت افزار و نرم افزار را با یکدیگر ادغام کند. و احتیاجی به اشاره نیست که برند فیت بیت هم اعتبار فراوانی میان مشتریان دارد و میلیون ها نفر از محصولاتش استفاده می نمایند. آیا تمام این ها برای موفقیت آنی و شگرف گوگل در بازار پوشیدنی ها کافی خواهند بود؟ زمان معین می نماید.

اما این خرید نگرانی هایی هم به وجود می آورد. گوگل تاریخچه ای طولانی از نابود کردن محصولات و سرویس های مختلف دارد. برای مثال این شرکت در سال 2011 کمپانی موتورولا را خرید و تنها کاری که با آن کرد، نابودی مالکیت های معنوی موتورولا و بازفروش اش به لنوو بود. امیدواریم چنین اتفاقی با فیت بیت تکرار نگردد.

فیت بیت و رقبا

فیت بیت انبوهی رقیب دارد که در ازای پول یکسان یا مشابه، محصولاتی واقعا تحسین برانگیز می سازند. اصلی ترین رقبای فیت بیت در حال حاضر گارمین، اپل، پولار، شیائومی و سامسونگ هستند. اگر به دنبال جایگزین هایی برای دیوایس های فیت بیت می گشت، گزینه های بسیار زیادی در بازار یافت می گردد. در این مقاله تمام محصولات قدرتمند رقبا را لیست نمی کنیم، اما بعضی از برجسته ترین جایگزین ها را در پایین معرفی نموده ایم.

دیوایس های Garmin Venu 2 و Garmin Venu و Garmin Vivoactive 4 بهترین جایگزین هایی هستند که می توانید برای Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 بیابید، عمدتا به خاطر قابلیت های قدرتمندی که به همراه می آورند و ابزارهایی که برای پایش تناسب اندام دارند.

اپل واچ سری 6 بهترین جایگزین Fitbit Sense و Versa 3 برای آن دسته از افرادی است که موبایل آیفون در اختیار دارند. ساعت های اپل همیشه جزو بهترین گجت های پوشیدنی بازار بوده اند و انبوهی ویژگی دیده نشده را به ارمغان می آورند.

Garmin Venu Sq بهترین جایگزینی است که می توانید برای Fitbit Charge 4 بیابید. اگرچه این گجت در فرم فاکتور ساعت هوشمند عرضه می گردد، اما لیست قابلیت هایش بسیار شبیه به Charge 4 است.

شیائومی می بند 6 بهترین جایگزین Fitbit Inspire 2 به حساب می آید. این مچ بند سلامتی قیمتی ارزان دارد و در پایش تناسب اندام بسیار قدرتمند ظاهر می گردد.

منبع: Android Authority

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1629

به "راهنمای خرید مچ بندها و ساعت های هوشمند فیت بیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید مچ بندها و ساعت های هوشمند فیت بیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید