خبر خوش به بازنشستگان ، زمان پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح

به گزارش شارژ 10، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: معوقات افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح، از آبان ماه پرداخت می گردد.

خبر خوش به بازنشستگان ، زمان پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح

به گزارش خبرنگاران، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اعلام اینکه حقوق مهرماه بازنشستگان سایر سطوح مطابق شهریورماه و با اعمال افزایش 38 درصد به علاوه 515 هزار تومان پرداخت می گردد، در خصوص نحوه پرداخت مطالبات معوقه این دسته از بازنشستگان اظهار کرد: 5 ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را داریم که برنامه ریزی و کوشش می کنیم که این معوقه را از آبان ماه تا انتها اسفند به صورت ماهانه پرداخت کنیم.

وی با اعلام اینکه حقوق مهرماه بازنشستگان سایر سطوح مطابق شهریورماه و با اعمال افزایش 38 درصد به علاوه 515 هزار تومان پرداخت می گردد، در خصوص نحوه پرداخت مطالبات معوقه این دسته از بازنشستگان گفت: 5 ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را داریم که برنامه ریزی و کوشش می کنیم که این معوقه را از آبان ماه تا انتها اسفند به صورت ماهانه پرداخت کنیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اضافه نمود: با تأکیدات ویژه رئیس جمهور محترم و پیگیری معاون اول محترم، موانعی که برای افزایش حقوق سایر سطوح به 38 درصد به علاوه 515 هزار تومان وجود داشت، بر اساس مصوبه وزرای عضو هیئت امنای تأمین اجتماعی برداشته شد و حقوق شهریورماه این عزیزان را با اعمال افزایش 38 درصد به علاوه 515 هزار تومان پرداخت کردیم. در مهرماه نیز حقوق بازنشستگان را به همین منوال و با اعمال افزایش پرداخت خواهیم کرد. 5 ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را هم داریم که برنامه ریزی و کوشش می کنیم که 5 ماه معوقه را از آبان ماه تا انتها اسفند پرداخت کنیم. معوقات بازنشستگان از آبان ماه همراه با حقوق این عزیزان پرداخت می گردد.

وی اضافه نمود: دیروز هم جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی برگزار گردید و از رئیس جمهور محترم تشکر می کنم که دستور موکد داشتند که پرداخت دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی تسریع گردد به نحوی که ما تعهداتمان را در اسرع وقت انجام دهیم. افزایش حقوق اجرا شده برای مستمری بگیران سایر سطوح سازمان تأمین اجتماعی هر ماه حدود 2600 میلیارد تومان بار اقتصادی تازه ایجاد می نماید که سالیانه حدود 30 هزار میلیارد تومان هزینه خواهد داشت و امیدواریم با این افزایش، رضایتمندی بازنشستگان را تامین کنیم.

موسوی افزود: برنامه ریزی ما این است که ان شاءالله از آبان ماه واریز معوقات را داشته باشیم و رئیس جمهور محترم نیز دستور دادند که رد دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی که مهمترین روش تأمین نقدینگی مورد احتیاج خواهد بود، سرعت بگیرد. رئیس جمهور در ستاد هماهنگی اقتصادی روش هایی را دستور دادند که این روش ها باعث می گردد که به سرعت به نقدینگی لازم برسیم و تعهداتمان را انجام دهیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 مهر 1401 بروزرسانی: 19 مهر 1401 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2132

به "خبر خوش به بازنشستگان ، زمان پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش به بازنشستگان ، زمان پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید