اخبار اقتصادی

آیا می توان از بازی های ساده موبایلی پول درآورد؟

تا انتها سال 2019، انتظار می رود موبایل گیمینگ سهمی 60 درصدی از بازار گیمینگ در هر فُرمی داشته باشد.

28 دی 1398

معرفی جاذبه های گردشگری آگرا

آگرا یا آگره (انگلیسی: Agra) سومین شهر بزرگ در ایالت اوتار پرادش در کشور هندوستان است. این شهر درکنار رودخانه یامونا (جمنا) قرار گرفته و از دهلی پایتخت هند، با قطار تنها دو ساعت و نیم، با ماشین 4 ساعت و با هواپیما 30 دقیقه فاصله دارد.

27 دی 1398

آغاز فروش بلیت قطار های اولین ماه زمستان

پیش فروش بلیت قطار های مسافری برای بازه زمانی 98/10/1 تا 98/10/30، از ساعت 8 صبح امروز شروع می شود.

26 دی 1398

رایگانی: خیال هم وطنان از بحث تامین کالا و آرام بودن بازار راحت باشد

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری به آنالیز نظارت و کنترل بازار بعد از افرایش قیمت بنزین پرداختند.

20 دی 1398

تظاهر کنید در اداره کار می کنید تا بهره وری کار در خانه شما بیشتر شود

در دهه های اخیر، متقاضیان کار در خانه بیشتر شده است. هم کارفرمایان و هم جوانان تمایل زیادی دارند کارها را به درون خانه ها بکشند و کمتر از خانه بیرون بروند.

14 دی 1398

60 درصد جمعیت استان در 4 دهک پایینی جامعه قرار دارند

خبرنگاران/کرمان استاندار کرمان گفت: 60 درصد جمعیت استان در 4 دهک پایینی جامعه قرار دارند

14 دی 1398

صنعت خودرو سازی باید از حالت نیمه رکود خارج شود

کلانتری در سفر به بم گفت: صنعت خودرو سازی به دلایل مختلف و نیاز تنخواه و برخی مقررات در حالت نیمه رکود قرار داردکه باید تسهیل شود

13 دی 1398

نرخ اقامت در هتل های درجه یک شهرستان ها

اغلب جاذبه های گردشگری مهم ایران در شهرهای کوچک هستند که بازدید از آنها جز اقامت در این شهرها میسر نیست.

12 دی 1398

صادرات پسته افزایش یافت

اطلاعات گمرک ایران حاکی از آن است که در چهار ماه نخست امسال 28 هزار تن به ارزش 832 میلیارد تومان پسته به کشورهای امارات متحده عربی، هنگ کنگ، عراق، پاکستان، آلمان، ایتالیا و ... صادر شده است. این در حالی است که صادرات پسته ایرانی در مدت مشابه سال قبل 22 هزار...

10 دی 1398

ریشه فقر مهارت فارغ التحصیلاننظام آموزشیاست

علیرضا حاتم زاده در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به نقش مهارت در اشتغال به کار جوانان گفت: در جامعه معمولاً از تعاریف بین المللی فرد شاغل اقتباس می نمایند و روی یکی از مباحث آن بحث می نمایند؛ اینکه آیا اگر فردی یک ساعت در هفته کار نموده باشد شاغل محسوب...

8 دی 1398

وزارت خزانه داری ایالات متحده مدعی خرابکاری های سایبری 2 ایرانی شد

وزارت خزانه داری ایالات متحده 2 ایرانی را وارد فهرست افراد تحریمی خود کرد. این وزارتخانه مدعی شده که این 2 نفر در تلاش بودند تا با خرابکاری های سایبری روند فعالیت های دولتی را در ایالات متحده مخدوش کرده و به زیرساخت های دولتی نفوذ کنند.

8 دی 1398

رشد مالی سوئیس کم می گردد

سازمان توسعه و همکاری مالی پیش بینی خود از رشد مالی سوئیس را کاهش داد.

7 دی 1398

تحریم های جدید آمریکا علیه شخصیت های حقوقی ایران، جنبه نمادین و تبلیغاتی دارد

یک کارشناس مسائل آمریکا در خصوص تحریم های جدید آمریکا علیه بعضی از مقامات کشورمان اظهار کرد: این تحریم ها بیشتر جنبه نمادین و تبلیغاتی دارد.

6 دی 1398

صادرات غیرنفتی از بندر شهید رجایی روی موج رشد 8 درصدی

خبرنگاران/هرمزگان مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از صادرات 21میلیون تن کالای غیرنفتی با رشد 8درصدی در بزرگترین بندر بازرگانی ایران خبر داد و گفت: در غالب شاخص های عملیاتی این بندر، شاهد تداوم روند صعودی و رونق هستیم.

5 دی 1398

خبر خوب از ایتالیا برای استقلالی ها

وب سایت ایتالیایی ضمن تشریح شرایط ایجاد شده بین آندره استراماچونی و باشگاه استقلال پیش بینی کرد در بازگشت این مربی ایتالیایی طی روزهای آینده پیشرفت ایجاد گردد.

30 آذر 1398

معرفی ایتالیا،سرزمین گلادیاتورها

اینجا ایتالیا است، کشوریست به پایتختی رم، کشوری که یادآور امپراطوری باشکوه روم باستان است. ایتالیا کشوری در جنوب اروپاست. این کشور از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی...

30 آذر 1398

کارشناس بانک آمریکایی:تحریم ایران قیمت نفت را به بالای 90 دلار می رساند

یکی از کارشناسان بانک آمریکایی مریل لینچ بیان کرد تحریم های ضد ایرانی آمریکا می تواند قیمت نفت را به زودی به بالای 90 دلار برساند.

30 آذر 1398

فتاح: 10 درصد احتیاج کشور به فولاد توسط فولاد کاوه تامین می گردد ، افتتاح فاز دوم در نیمه اول سال 99

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با افتتاح فاز دوم فولاد کاوه در سال 99 حدود 10 درصد احتیاج کشور به فولاد در این کارخانه تامین می گردد

27 آذر 1398

اروپایی ها به سمت آمریکا متمایل شده اند، مکانیسم ماشه به خاتمه تعهدات برجامی ایران می انجامد

یک استاد دانشگاه گفت: در صورت فعال شدن مکانیسم ماشه از سوی کشورهای اروپایی باقی مانده در برجام، هر نوع همکاری و تعهدی که در برجام مورد پذیرش بود می تواند کنار گذاشته گردد.

27 آذر 1398

کسری بودجه کانادا به 2.8 میلیارد دلار افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، داده های وزارت اقتصادی فدرال کانادا نشان داد که در ماه آگوست، با جلو زدن هزینه ها از درآمدهای دولت، کسری بودجه این کشور به 3.67 میلیارد دلار کانادا (معادل 2.81 میلیارد دلار) افزایش یافته است. این در حالی است که کسری بودجه...

24 آذر 1398
تعداد: (148)