حسین ثوری: به دلیل مشغله کاری، مدیریت تیم های ملی بوکس را در آینده تفویض خواهم کرد

به گزارش شارژ 10، حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس گفت: در حال حاضر وظیفه مدیریت تیم های ملی را انجام می دهم اما در آینده به دلیل مشغله کاری این پست را به فرد دیگری تفویض می کنم.

حسین ثوری: به دلیل مشغله کاری، مدیریت تیم های ملی بوکس را در آینده تفویض خواهم کرد

حسین ثوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی شارژ 10، در خصوص عملکرد سجاد موسوی تنها نماینده بوکس ایران در المپیک جوانان گفت: همانطور که پیش بینی می کردیم موسوی کوشش خود را در رقابت های المپیک جوانان انجام داد اما توان و ظرفیت ما در حال حاضر همین بود. بوکسور ازبکستانی قهرمان آسیا و از قهرمانان بزرگ جهان است، اما موسوی بازی خوبی مقابل او به نمایش گذاشت و هر کسی که از بوکس شناخت دارد، به خوبی می داند که موسوی می توانست برنده نیز اعلام گردد.

وی توضیح داد: با وجود شکست موسوی ما همچنان دلبسته به این موضوعات نیستم و اعتقاد داریم باید کار بیشتری را انجام بدهیم. بر مبنای همین موضوع نیز قرار است پدرو سالگادو سرمربی کوبایی تیم ملی اکوادور بعد از اتمام قرارداد خود با این تیم تا 2 ماه آینده در ایران حاضر گردد و راهنمایی تیم های پایه ما را در اختیار بگیرد. سالگادو مربی سه ستاره بوکس است و سرمربی چند کشور نیز بوده است و قرار است در این نیز بحث های پایه را به طور کاملا جدی پیگیری کند. سالگادو یکی از رزومه دارترین مربیانی خواهد بود که در ایران حاضر خواهد شد.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص مدت قرارداد مربی کوبایی گفت: من نشان دادم که با یک تلنگر یا شکست کسی را تعویض نمی کنم. با توجه به اینکه خودم مربی و داور این رشته هستم می دانم برای پیاده کردن برنامه ها حداقل احتیاج به 2 سال زمان خواهد بود و بر همین اساس قرارداد سالگادو 2 ساله خواهد بود. تمام کوشش ما نیز این خواهد بود در این 2 سال او را حفظ کنیم.

ثوری در خصوص اینکه همچنان قرار است مدیریت فنی تیم ملی را شخصا برعهده داشته باشد، گفت: در بحث مدیر تیم های ملی با توجه به اشراف در زمینه فنی در حال حاضر خودم این وظیفه را انجام خواهد داد، اما با توجه به مشغله و وظایف سنگینی که در فدراسیون بوکس بر عهده من خواهد بود، پست مدیریت تیم های ملی را به شخص دیگری تفویض خواهم کرد. البته این تفویض اختیار نیز به این زودی انجام نخواهد شد و مربوط به آینده است.

وی با اعلام امضای قرارداد همکاری فدراسیون بوکس با مناطق آزاد تجاری گفت: موافقت نامه بسیار خوبی با مناطق آزاد تجاری امضا کردیم و قرار است رقم بسیار خوبی در جهت برگزاری تورنمنت های بین الملی در مناطق آزاد تجاری چابهار و نقاط دیگر به فدراسیون یاری گردد. ما نیز قرار است با دریافت این مبلغ در راستای برگزاری تورنمنت های بین المللی با کشورهای خیلی خوب گام بر داریم. این موضوع باعث خواهد شد تا نگاه جهان به بوکس ایران تغییر و در بوکس به رشد و توسعه دست پیدا کنیم.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص اضافه شدن اعضای شورای فنی مطرح کرد: اعضای شورای فنی فدراسیون بوکس از قهرمانان و افرادی است که از سابقه بسیار خوبی در این رشته برخوردار هستند و تضارب آرای بسیار خوبی نز در جلسات آن وجود دارد. این تضارب قشنگ آرا در خصوص تیم های ملی باعث راهگشایی تصمیمات من در موضوعات مختلف شده است و در یک ماه گذشته نیز 2 جلسه را برگزار کردیم. قرار است جلسه سوم نیز به زودی برگزار گردد و اگر برخی دوستان در شهرستان ها حضور نداشتند این جلسات را هر هفته برگزار می کردیم.

ثوری در خاتمه گفت و گو با شارژ 10 خاطر نشان کرد: مجموع افکار اعضای کمیته فنی می تواند باعث یاری به ما باشد. اگر قرار است در این کمیته نیز کسی اضافه گردد احتیاج به یک آدم موی سپید است و احتمال این موضوع نیز بسیار جدی است. تعیین شدن 3 گزینه نهایی نایب رئیسی فدراسیون بوکس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 75

به "حسین ثوری: به دلیل مشغله کاری، مدیریت تیم های ملی بوکس را در آینده تفویض خواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین ثوری: به دلیل مشغله کاری، مدیریت تیم های ملی بوکس را در آینده تفویض خواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید