جزییات خودسوزی مرد میانسال در پزشکی قانونی مشهد

به گزارش شارژ 10، مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی خراسان رضوی از خودسوزی مرد میانسال در محوطه اداره پزشکی قانونی واقع در خیابان سناباد مشهد اطلاع داد.

جزییات خودسوزی مرد میانسال در پزشکی قانونی مشهد

به گزارش مهر، به نقل از اداره کل پزشکی قانونی خراسان رضوی، رئوف ذباح از خودسوزی مرد میانسال در محوطه اداره پزشکی قانونی واقع در خیابان سناباد مشهد اطلاع داد و اظهار کرد: این فرد با نام ص.س بعد از درگیری با مادر و خواهرش در پی اختلافات مربوط به ارثیه پدری، شکایتی را در خصوص بیماری پدر، قبل از مرگ در پزشکی قانونی مطرح می نماید.

مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی خراسان رضوی ادامه داد: این ادعا در کمیسیون سه نفره و پنج نفره مشهد آنالیز می گردد و بعد از اعتراض مجددا در کمیسیون هفت نفره استان مطرح و نظریه صادر می گردد که با اعتراض مجدد، پرونده جهت آنالیز به کمیسیون 9 نفره تهران ارجاع و با حضور وی و استماع نظراتش کمیسیون برگزار و مجدد نظر کارشناسی کمیسیون استان تایید و ادعای ایشان رد می گردد.

مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی خراسان رضوی گفت: به علت اینکه رای صادره به سود خانواده او بوده در مورخه چهارشنبه 22 آبان 99 در حیاط اداره پزشکی قانونی خیابان سناباد مشهد اقدام به خود سوزی می نماید. بلافاصله کارکنان و افرادی که در محل حضور داشتند، آتش را خاموش نموده و در تماس با اورژانس 115 وی را به بیمارستان منتقل کردند.

ذباح گفت: این فرد اکنون در بیمارستانی در مشهد بستری است و با توجه به سوختگی 20 درصد فعلا حال عمومی وی رو به بهبودی است.

منبع: فرارو
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1294

به "جزییات خودسوزی مرد میانسال در پزشکی قانونی مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات خودسوزی مرد میانسال در پزشکی قانونی مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید