توصیه کرونایی مدیرعامل بهشت زهرا به تهرانی ها

به گزارش شارژ 10، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با تاکید بر لزوم ادامه مستمر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی توسط شهروندان تهرانی گفت: اگر شهروندان تهرانی نکات بهداشتی و توصیه های وزارت بهداشت را جدی نگیرند، تهران به روز های سخت و غیر قابل تصور بحران کرونا باز می گردد.

توصیه کرونایی مدیرعامل بهشت زهرا به تهرانی ها

سعید خال در گفتگو با ایسنا، به مدیریت روز های سخت بحران کرونا اشاره کرد و گفت: پرسنل گمنام سازمان بهشت زهرا (س) از اولین ساعات شیوع بیماری در کشور به تکریم خانواده های داغدار تهرانی به خدمات رسانی با بالاترین سطح رضایتمندی شهروندان پرداخت و البته روز های سخت و غیر قابل تصوری را پشت سرگذاشتیم.

وی ادامه داد: به شهروندان توصیه می کنیم که با پشتکار نکات بهداشتی را جدی گرفته تا روز های سخت تهران تکرار نشود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) شرح داد: عدم رعایت شهروندان یعنی از بین رفتن همه تلاش ها و فداکاری هایی که تا کنون همه دست به دست هم در خدمات رسانی و بهبود شرایط داشتهاند لذا توصیه همیشگی ما به شهروندان؛ استمرار مداوم در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی است.

وی تاکید کرد: در حالیکه همه جهان حتی کشور های پیشرفته جهان نظیر آمریکا و ایتالیا و ... در مدیریت اجساد و عملیات تدفین در کرونا دچار مشکل جدی شده بودند، بهشت زهرای تهران عملکرد مطلوب قابل دفاعی از خود ارائه کرد به گونه ای که دکتر زالی، فرمانده ستاد کرونای تهران اقدامات این سازمان در کرونا را حماسه ای ملی و فراملی توصیف کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1057

به "توصیه کرونایی مدیرعامل بهشت زهرا به تهرانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه کرونایی مدیرعامل بهشت زهرا به تهرانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید