ترامپ: قصد داریم هزاران نفر را بازداشت نموده و به شدت سرکوب کنیم

به گزارش شارژ 10، رئیس جمهور آمریکا امروز در ویدئوکنفرانسی با فرمانداران ایالت های مختلف این کشور از قصد خود برای بازداشت هزاران نفر در واشنگتن و سرکوب تظاهرات در پایتخت آمریکا اطلاع داد.

ترامپ: قصد داریم هزاران نفر را بازداشت نموده و به شدت سرکوب کنیم

به گزارش شارژ 10 به نقل از خبرگزاری فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا صبح دوشنبه (به وقت واشنگتن) در گفت وگو با فرمانداران ایالت های مختلف از ضعف آنها در کنترل اوضاع پس از قتل جورج فلوید مرد سیاهپوست توسط پلیس آمریکایی انتقاد کرد.

رئیس جمهور آمریکا که در یک ویدئوکنفرانس با فرمانداران صحبت می کرد، گفت که حضور ماموران امنیتی در واشنگتن امروز افزایش خواهد یافت.

بر اساس فایل صوتی که شبکه خبری سی بی اس بدست آورده، ترامپ گفت: واشنگتن تحت کنترل بسیار خوبی واقع شده است اما قصد داریم کنترل بیشتری بر آن اعمال کنیم. قصد داریم هزاران نفر را بازداشت نموده و بسیار قوی سرکوب کنیم.

سخنان وی در حالی مطرح می گردد که موریل بوزر شهردار واشنگتن گفت که در پایتخت آمریکا از ساعت 7 عصر امروز به مدت دو شب مقررات منع آمد و شد اعمال خواهد شد.

بر اساس گزارش شبکه خبری سی بی اس، یکی از شرکت نمایندگان در این ویدئوکنفرانس سخنان رئیس جمهور آمریکا را نامتعادل توصیف کرد.

رئیس جمهور آمریکا به فرمانداران گفت: شما باید به اوضاع مسلط شوید و اگر نتوانید مسلط شوید وقتتان را هدر داده و مشتی جاهل به نظر خواهید آمد. باید به اوضاع مسلط شوید.

ترامپ در این ویدئوکنفرانس از فرمانداران خواست تا کسانی را که به آتش زدن پرچم آمریکا اقدام می نمایند نیز مجازات نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1025

به "ترامپ: قصد داریم هزاران نفر را بازداشت نموده و به شدت سرکوب کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: قصد داریم هزاران نفر را بازداشت نموده و به شدت سرکوب کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید