بوریس جانسون به زودی دوباره کار خود را شروع می نماید

به گزارش شارژ 10، وزیر ایرلند شمالی امروز (پنج شنبه) گفت، نخست وزیر انگلیس به خوبی مراحل بهبودی از پیچیدگی های کووید-19 را طی می نماید و به زودی دوباره کارش را شروع می نماید.

بوریس جانسون به زودی دوباره کار خود را شروع می نماید

براندون لوئیس، وزیر ایرلند شمالی به اسکای نیوز گفت: او در حال حاضر هم که مراحل بهبودی را طی می نماید، همان کاری را انجام می دهد که ما از مردم سراسر این کشور درخواست می کنیم. او توصیه متخصصان پزشک را انجام می دهد و همان طور عمل می نماید که از او خواسته شده است.

این مقام اضافه نمود: مشتاق هستیم که او با انرژی کامل و کنترل کامل به عنوان نخست وزیر کشور بازگردد. اطمینان دارم که این امر به زودی انجام می گردد و او بسیار مشتاق است تا به محل کارش بازگردد اما همچنین معتقدم که او کار درستی انجام می دهد.

جانسون که از اواخر مارس به علت مثبت بودن تست کرونا در خانه و تحت قرنطینه شخصی قرار داشت، عصر پنجم آوریل با وخیم شدن حالش به بیمارستان سنت توماس لندن منتقل شد و یک روز بعد، یعنی دوشنبه ششم آوریل، به بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان فرستاده شد.

نخست وزیر انگلیس انتها با بهبودی نسبی به بخش عمومی انتقال یافت، اما همچنان در بیمارستان و تحت نظر پزشکان باقی مانده بود. از زمان بستری شدن جانسون در بخش آی سی یو، دامنیک راب، وزیر خارجه مسئولیت اداره دولت را در دست گرفته است. جانسون در تاریخ 12 آوریل از بیمارستان مرخص شد اما هنوز فعالیت کاری خودش را شروع نکرده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 945

به "بوریس جانسون به زودی دوباره کار خود را شروع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوریس جانسون به زودی دوباره کار خود را شروع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید