باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق با شایان مصلح

به گزارش شارژ 10، باشگاه پرسپولیس قصد دارد به زودی برای پرداخت مطالبات شایان مصلح با این بازیکن توافق کند.

باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق با شایان مصلح

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس در تاریخ 9 بهمن به پرداخت مبلغ 500 مییون تومان به شایان مصلح محکوم شد و در حکم صادر شده از سوی کمیته شرایط آمده است اگر ظرف هفت امروز از تاریخ ابلاغ رای به کمیته استیناف اعتراض نشود، رای مذکور قطعی می شود.

باشگاه پرسپولیس در این مهلت هفت روزه به رای کمیته شرایط اعتراضی نکرد و البته در فرصت 10 روزه برای پرداخت طلب مصلح نتوانست پول را هم پرداخت کند.

در رای حکم پرونده شکایت مصلح آمده اگر ظرف 10 روز این مبلغ پرداخت نشود پرسپولیس به بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی و پرداخت 25 درصد اصل مبلغ در حق فدراسیون فوتبال به عنوان جریمه محکوم خواهد شد.

هرچند حکم بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تا به امروز از سوی فدراسیون فوتبال به سرخ پوشان ابلاغ نشده، اما مدیران این باشگاه قصد دارند در روز های آینده و نهایت تا انتها هفته جلسه ای با مصلح یا وکیل این بازیکن برگزار کرده و درباره نحوه پرداخت مبلغ مذکور به جمع بندی و توافق برسند.

آن ها که اکنون آخرین مراحل باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود را به دلیل بدهی ماریو بودیمیر پشت سر می گذارند نمی خواهند پرونده مصلح به دردسر جدیدی برای جذب و ثبت بازیکنان جدید پرسپولیس تبدیل شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1474

به "باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق با شایان مصلح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق با شایان مصلح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید