اداره آمار آمریکا، حدود 30 میلیون آمریکایی غذای کافی ندارند

به گزارش شارژ 10، طبق اطلاعات اداره آمار آمریکا که در روز چهارشنبه هفته گذشته منتشر شد، حدود 30 میلیون نفر از مردم این کشور در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا به غذای کافی دسترسی نداشته اند.

اداره آمار آمریکا، حدود 30 میلیون آمریکایی غذای کافی ندارند

به گزارش گروه بین الملل شارژ 10، آمارهای رسمی در آمریکا نشان می دهد حدود 30 میلیون آمریکایی طی یک هفته گذشته به غذای کافی برای سیر نگهداشتن خودشان دسترسی نداشتند.

تازه ترین گزارش هفتگی اداره آمار ایالات متحده آمریکا حاکی از آن است که حدود 30 میلیون نفر از مجموع 249 آمریکایی که به نظرسنجی این اداره پاسخ دادند، اعلام کردند که طی هفته منتهی به 21 جولای (31 تیرماه) غذای کافی برای خوردن نداشتند.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، گزارش اداره آمار آمریکا که روز چهارشنبه هفته گذشته منتشر شد نشان می دهد، حدود 12.1 درصد از کسانی که به نظرسنجی و سوال این اداره پاسخ دادند، کمبود مواد غذایی را تجربه نموده اند.

گزارش اداره آمار آمریکا همچنین نشان داد، 25.6 درصد از 249 میلیون شرکت کننده در نظرسنجی این اداره مسائل مرتبط با اجاره و سکونت را تجربه کردند و 40.1 درصد هم از عدم دسترسی به مراقبتهای بهداشتی و پزشکی در بحبوحه شیوع کرونا اطلاع دادند.

اسپوتنیک گزارش داد: در حالی که همه گیری کووید-19 میلیون ها نفر (در آمریکا) را از کار بیکار نموده است، بسیاری از آمریکایی ها در حال تجربه شرایط وخیمی هستند.

طبق این گزارش، وزارت کار آمریکا پنجشنبه هفته گذشته اطلاع داد که طی هفته گذشته 1.43 نفر جدید از بیکار شدن خود در این کشور اطلاع دادند.

رایان سوییت مدیر ارشد تحقیقات اقتصادی در موسسه مودی آنالیتیکس درباره شرایط جاری آمریکا به روزنامه یواس ای تودی گفت: اقتصاد در خطر جدی عقبگرد به سمت رکود واقع شده است ...مگر اینکه کنگره و دولت ترامپ قبل از اینکه کنگره به تعطیلات ماه آگوست خود برود به یک طرح بسته نجات اقتصادی جدید برسند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1125

به "اداره آمار آمریکا، حدود 30 میلیون آمریکایی غذای کافی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اداره آمار آمریکا، حدود 30 میلیون آمریکایی غذای کافی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید