تور ارزان روسیه: کشتی فرنگی قهرمان دنیا، قطعی شدن قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی شاگردان بنا

به گزارش شارژ 10، تیم ملی کشتی فرنگی ایران در صورت کسب دو مدال طلا در سه وزن خاتمهی، تغییری در رتبه اش ایجاد نخواهد شد و با نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهانی 2021 را به خاتمه می رساند.

تور ارزان روسیه: کشتی فرنگی قهرمان دنیا، قطعی شدن قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی شاگردان بنا

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات دنیای 2021 نروژ با کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز تا به این لحظه و حضور دو فینالیست در روز انتهای مسابقات، نایب قهرمانی اش را قطعی نموده است.

شاگردان محمد بنا تا به امروز با دو مدال طلا، دو برنز، یک عنوان پنجمی و یک عنوان هشتمی پیروز به کسب 96 امتیاز شده اند. در حالی که تیم ملی کشتی فرنگی روسیه با یک مدال طلا، سه مدال نقره و سه مدال برنز صاحب 130 امتیاز شده است.

در سه وزن انتهای، ایران دو فینالیست و روسیه یک فینالیست دارد که در وزن 67 کیلوگرم باید با محمدرضا گرایی رقابت کند. روسیه در صورت قهرمانی در 67 کیلوگرم و یک شانس مدال برنز در وزن 87 کیلوگرم حداکثر می تواند به 40 امتیاز دیگر برسد و با وجود قطعی کردن قهرمانی اش 170 امتیازی گردد. در صورت شکست کشتی گیر روس مقابل گرایی و عدم راهیابی نماینده 87 کیلوگرم روسیه از انتهای جدول شانس مجدد برای کسب مدال برنز، روس ها حداقل 20 امتیاز کسب خواهند کرد که باز هم با 150 امتیاز قهرمانی شان مسجل است.

از سوی دیگر ایران در صورت قهرمانی در دو وزن به جامانده با محمدرضا گرایی در 67 کیلوگرم و میثم دلخانی در 63 کیلوگرم حداکثر 50 امتیاز کسب خواهد نمود و با 146 امتیاز مسابقات را به انتها خواهد برد. بعلاوه تیم ایران در صورت قهرمان نشدن دو فینالیست خود هم حداقل 40 امتیاز کسب خواهد نمود که در نهایت با 136 امتیاز کار را به انتها می رساند. در شرایطی که آذربایجان در سه وزن انتهای دو شانس برای کسب مدال برنز خواهد داشت که در برترین حال با کسب دو مدال برنز و 30 امتیاز 117 امتیازی خواهد شد و نمی تواند نایب قهرمانی ایران را به خطر بیندازد.

به این ترتیب قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی ایران در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی دنیا 2021 اسلو نروژ قطعی شده است که باید امیدوار باشیم شاگردان محمد بنا در روز انتهای با کسب دو مدال طلا و رساندن مدال های طلای ایران به چهار مدال به لحاظ ارزش مدالی برترین نتیجه را در میان تیم های شرکت کننده بگیرند. همانطور که تا روز سوم مسابقات هم با کسب دو مدال طلا به لحاظ ارزش مدالی، کشتی فرنگی ایران بالاتر از دیگر رقبا قرار داشت.

جدول رده بندی تیم های اول تا هفتم تا روز ماقبل انتهای به توضیح زیر است:

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1820

به "تور ارزان روسیه: کشتی فرنگی قهرمان دنیا، قطعی شدن قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی شاگردان بنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: کشتی فرنگی قهرمان دنیا، قطعی شدن قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی شاگردان بنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید