چگونه می توانیم شال پاییزی را به استایل خود اضافه کنیم؟

به گزارش شارژ 10، شما هم موافق اید که پاییز برترین زمان برای لباس پوشیدن است؟ این فصل زمان آن است که لباس های پشمی و گرم را دوباره به کمد بازگردانیم و غرق رنگ های پاییزی شویم. روش های ترکیب لباس های پاییزی نامحدود است، با این حال، لباس پاییزی بدون شال پاییزی مانند این است که اصلاً برای پاییز لباس نپوشیده اید.

چگونه می توانیم شال پاییزی را به استایل خود اضافه کنیم؟

مطمئناً، شال ها در سال 2023 هنوز محبوب هستند. از H&M تا Gucci، برندهای دنیای مد در لباس زنانه در همه سطوح، شال ها را در مجموعه های خود گنجانده اند. ترندهای شال شامل لباس های خیابانی، غیررسمی، لوکس و آوانگارد است.

برندهای مد سطح بالا مانند گوچی، لویی ویتون، دونا کارن، لورو پیانا و بسیاری دیگر شال ها را در مجموعه های 2023 خود گنجانده اند و مانند هر روند مد، برندهایی در همه سطوح، از رالف لورن گرفته تا لندز آن را دنبال می نمایند. اگر شوهای لباس را دنبال کنید در همه آن ها ردپای این اکسسوری زیبا را خواهید دید.

هنگامی که دما کاهش می یابد، یک شال پاییزه برای تکمیل لباس های شما لازم است، به مقدار شلواری که می پوشید یا کفشی که انتخاب می کنید. شما به گرما احتیاج دارید اما انواع شال پاییزی نه تنها از سرمازدگی جلوگیری می نماید، بعلاوه می تواند لباس شما را شیک تر جلوه دهد.

با انواع مدل شال و روسری پاییزی در پاییز سال جاری شیک به نظر برسید و در عین حال گرم بمانید. در زیر، ما چندین مدل شال و روسری زنانه پاییزی برای هوای خنک این روزها و ایده های ست کردن لباس برای هر کدام را معرفی می کنیم.

شال پاییزی پافر

وست ها و کاپشن های پافر لباس های زمستانی محبوب همه فصول سرد به خصوص در سال های گذشته بوده اند. سال جاری یک پافر نو را به استایل خود اضافه کنید. تضمین می کنیم که این شال پفی آخرین شال پافری نخواهد بود که امتحان می کنید.

این شال پاییزه نو اساساً نسخه ای خنک تر از جلیقه پف دار است. این شال پوشش یکسان را در هر دو طرف بدن ارائه می دهد و به علاوه گردن شما را می پوشاند. به همین علت این را در روزهای سردتر به شدت توصیه می کنیم. اسپورت بودن این شال را می توانید با یک تی شرت با طرح گرافیکی و یک بلیزر پشمی تعدیل کنید.

شال پاییزی شطرنجی

کلاسیک شال های پاییزی شطرنجی و چهارخانه مثل طرح های محبوب بربری کلاسیک هیچ وقت قدیمی نمی شوند. هیچ چیز بیشتر از شال چهارخونه پاییزی حس پاییز را منتقل نمی نماید. یک رنگ آن را با رنگ تونیک خود ست کنید یا آن را روی بارانی خود بیندازید.

شال و پانچوی بافتنی

فکر می کنید دیگر نمی گردد استایل نوی با پانچو خلق کرد؟ پانچوهایی را که یک کلاه گشاد دارند و می توان از آن ها به عنوان شال هم استفاده کرد امتحان کنید. رنگ های زیاد، یک پانچو را زیباتر می نماید. کافی است اگر آب و هوا اجازه می دهد فقط یک یقه اسکی رنگ خنثی زیر آن بپوشید. می توانید تا دیر نشده بافت شال پاییزی با این ترکیب را سفارش دهید و از آن در هوای کمی سرد پاییز بهره ببرید.

شال پاییزی اورسایز با رنگ های نود

در حالی که مقدار شال استاندارد 25 سانتی متر در 140 سانتی متر است، شال های اورسایز و بزرگ XXL در مقدار 75 سانتی متر در 210 سانتی متر در قفسه فروشگاه ها قرار می گیرند. این شال ها نوید آمدن روزهای سردتر را می دهند. مقدار این مدل شال پاییزی گاهی از دور گردن تا روی زمین می رسد.

استایل مونوکروم یا تک رنگ ساده ترین راه برای جمع و جور و مینیمال به نظر رسیدن با این مدل شال است. تنها کوشش لازم این است که تناژهای مناسب را در کمد لباس خود پیدا کنید. مثلا شتری عالی به نظر می رسد، یک شال بزرگ پشمی کرم یا شتری با پالتویی به همین تناژ رنگی. شال های غول پیکر مقدار پتو با اکسسوری های اغراق آمیز جور در می آیند.

این شال ها اکثرا مقرون به صرفه نیستند، اما در مقایسه با یک کیف دستی یا یک تکه لباس، محصولاتی هستند که نقطه ورود مقرون به صرفه تری به بازار لوکس پوشی ارائه می دهند. برای بسیاری، این واقعیت که یک شال بزرگ به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان، قابل مشاهده باشد، آن را به خریدی مجذوب کننده تبدیل می نماید. حتی تعداد زیادی از آن ها که در رنگ های نود و خنثی عرضه می شوند، بیشتر لوکس آرام در نظر گرفته شوند.

به علاوه، با کاهش درجه حرارت، یک عنصر کاربردی نیز در این ترند وجود دارد. یک شال هیولایی، نوید گرم نگه داشتن صاحب آن را می دهد. شال پاییزی موهر و پشم و ترمه را به عنوان شال های پرطرفدار این ترند می توان لیست کرد. این ترند دارای عناصر کاربردی بودن و راحتی است. مشتریان این شال ها در حالی که از خانه کار می نمایند خود را در آن ها می پیچند تا گرم بمانند.

آن ها وقتی برای پیاده روی یا نوشیدن قهوه هم بیرون می آیند، همان شال ها را روی سر می گذارند. جای تعجب نیست که پوشیدن چیزی نرم، به ویژه در اطراف گردن و شانه ها، باعث می گردد ما احساس آرامش و محافظت کنیم. این منطقه ها به طور نمادین با آسیب پذیری و احتیاج به حفاظت مرتبط هستند. یک شال بزرگ می تواند به ما احساس امنیت بدهد زیرا می تواند مانند پیله ما را در بر بگیرد.

شال پاییزی به رنگ آبی کبالت

ترند آبی کبالتی در حوزه های مختلف مد موج ایجاد نموده است. پس چرا با یک شال پاییزی آبی کبالتی چشم گیر پاییز را سر نکنید؟ یا ترکیب یک شال پاییزی باشکوه با لباس آبی کبالتی خود؟ این رنگ پر جنب و جوش، رنگ برجسته ای را به استایل شما اضافه می نماید و با پویایی و انرژی خود، فوراً هر لباسی را متحول می نماید.

شال نازک شفاف

ترندهای بهار 2023 پارچه های شفاف بود. یکی از قطعات برجسته در این فصل، شال نازک بود که حتی معمولی ترین لباس ها را بدون زحمت با حداقل کوشش بهتر می کرد.

شال های شفاف به عنوان اکسسوری ایدئال برای فصل بهار ظاهر شدند و به زیبایی با لباس های آرام مانند شلوار جین کوتاه و یک تاپ ساده یا پوشیده شده روی یک لباس ساده ست می شدند. این افزودنی شیک و سبک وزن، پیچیدگی زیبایی را برای هر مناسبتی در طول فصل آینده هم فراهم می نماید. شال های نازک با پارچه های شیک مختلفی مانند پارچه ابریشمی، ژورژت و ارگانزا موجود هستند که هر کدام بافت منحصر به فردی را ارائه می دهند.

پارچه ابریشمی سبک و روان است، در حالی که ژرژت بافت کمی دارد و ارگانزا به علت سفتی و ساختارش شناخته شده است. این تنوع تضمین می نماید برای هر سبک لباسی که ترجیح می دهید یک گزینه عالی وجود دارد. این شال پاییزی دخترانه را می توانید با جنس ابریشم، پنبه، الیاف مصنوعی یا ترکیبی از بعضی یا همه موارد فوق هم پیدا کنید.

شال پاییز با طیف رنگ نارنجی پاییزی

در این فصل، رنگ های افسون نماینده غروب خورشید با ترند آمبره غروب آفتاب سال در مرکز صحنه قرار می گیرد و قلب ها و تصورات را تسخیر می نماید. برای ایجاد ظاهری خیره نماینده، شال پاییزی با رنگ های غروب آفتاب را با جین مورد علاقه خود یا دامن ماکسی پررنگ نارنجی ست کنید و آماده شوید که نظر عکاسان مد خیابانی را جلب کنید و تاثیری قوی بر جای بگذارید.

شال پاییزی ابریشمی بزرگ

این روزها مانور دادن روی روسری های ابریشمی بزرگ بدون احساس تبدیل شدن به مادربزرگ کمی سخت است. اما قرار گرفتن یک شال بزرگ ابریشمی که به سادگی گره خورده باشد با یک سویشرت گرافیکی قدیمی آن را کمی معمولی تر می نماید.

سیاه همیشگی بازگشته است

در حالی که مشکی ممکن است مورد انتظارترین رنگ برای پاییز نباشد، اما همچنان یک مد لازم است. در فصل آینده، طراحان با ترکیب عناصر شفاف و بافتی مانند قلاب بافی و توری، رنگ مشکی را دوباره به عرصه آورده اند. این پیچ و تاب مدرن لطافتی رمانتیک به سایه کلاسیک می بخشد که جسارت ذاتی آن را به زیبایی متعادل می نماید.

شال پاییزی ریشه ریشه

ریشه ها این روزها در مرکز دنیای مد قرار دارند و از آنجایی که ارتباط بسیار نزدیکی با شال دارند، می توانید به راحتی با ترکیب یک شال پاییزی با حاشیه ریشه ریشه زیبا خود را با آخرین ترند هماهنگ کنید.

ترند ریشه سال جاری به سمت یک استایل اغراق آمیز متمایل شده است که به شما امکان می دهد راه های خلاقانه متنوعی برای پوشیدن شال حاشیه دار خود داشته باشید.

برای داشتن ظاهری جسورانه، شال خود را در جلو ببندید و یقه ریشه ای ایجاد کنید که کاملاً این روند را در بر می گیرد. اگر رویکرد ظریف تری را ترجیح می دهید، شال خود را به عنوان دامن ببندید، اجازه دهید حاشیه ها شما را احاطه نمایند و شیکی دلربایی را به هر لباسی اضافه کنید. در این فصل، در ست کردن شال حاشیه دار خود با سایر تکه های حاشیه دار شک نکنید، زیرا ترند این فصل، هر قاعده یا مرزی را می شکند.

در شال پاییزی تنوع پادشاه است

شال ها در سال های اخیر به روش های متعددی طراحی شده اند. پیش بینی می کنیم که در زمستان آینده این روند حتی برجسته تر خواهد شد.

با توجه به آنچه که از طراحان مد برتر دیده ایم، انتظار داریم شال هایی را ببینم که به عنوان دامن، ژاکت، شنل و چه کسی می داند چه چیز دیگری، پوشیده می گردد! من معتقدم که شال ها تطبیق پذیری باورنکردنی خود را به نمایش گذاشته و به عنوان یک اکسسوری ضروری برای فصل پاییز و زمستان در مرکز صحنه قرار می گیرند.

شال پاییزی همواره مد است

شال ها در سال 2023 هنوز مد هستند، مهم نیست اهل کجا هستید. شال همواره یک لباس دنیای بوده و برای زنان، مردان و بچه ها از هر رنگ، سن و ملتی دلبری می نماید. شال ها برای قرن ها در سراسر دنیا بوده اند و در انواع و نام های کمی متفاوت در سراسر دنیا رایج هستند.

بنابراین چه زن باشید چه مرد، اگر اهل آمریکای شمالی یا جنوبی، آسیا، اروپا، خاورمیانه یا هر جای دیگری هستید، شال ها برای شما هم مد هستند. اگر درباره تنوع و مجذوب کنندهیت شال ها کنجکاو هستید، در ادامه این مقاله بیشتر درباره آن ها بیاموزید.

شال پاییزی، شیک همه کاره

چه برای یک موقعیت خاص لباس بپوشید و چه به سادگی لباس های روزمره، شال ها امکانات بی پایانی را برای به نمایش گذاشتن سبک منحصر به فرد شما ارائه می دهند. شال پاییزی را به عنوان یک کالای ضروری در کمد لباس خود بگنجانید. اگر استایل پیشنهادی ما با انواع شال پاییزه را می خواهید ادامه این متن را بخوانید.

شال پاییزی پیچیده شده روی کت چرم

ساده ترین و راحت ترین فرمول لباس تا کنون؟ کفش کتانی سفید، شلوار جین تنگ، تیشرت ساده و کت چرمی. به روزرسانی فوری این استایل برای رساندن لباس از معمولی به شیک؟ یک شال ساده که دور گردن شما پیچیده شده است و بافت و عمق بیشتری را به ظاهر ساده می دهد و در زمینه کت متمایز می گردد.

یک طرف شال در پشت

با این کار اکسسوری مورد علاقه خود را در هوای سرد به نقطه کانونی لباس خود تبدیل کنید، یک شال کرکی دور گردن خود بپیچید و یک خاتمه را پشت خود قرار دهید.

هر دو طرف شال طولانی

در جلو برای استایلی که شیک است، نگران پیچیدن شال خود نباشید. هر دو طرف را به صورت طولانی جلو نگه دارید و فقط مطمئن شوید که یک طرف آن از طرف دیگر بلندتر نباشد. با یک لباس میدی باریک ست کنید تا شکل شال را کامل کند و چکمه های ساده ای که رنگی شبیه به لباس دارند بپوشید.

تک رنگ شوید

این نکته فوق العاده آسان، روشی عالی برای تبدیل شال گردن به یک اکسسوری شیک است. با شلوار جین آغاز کنید و با کفش، ژاکت، شال و اکسسوری هایی که همگی خنثی هستند ست کنید. به رنگ های شتری، مشکی، خاکستری و غیره فکر کنید. استایل تک رنگ یا مونوکروم نه تنها یک ترند نو است، بلکه باعث می گردد لباس شیک تر به نظر برسد.

شال پاییزی بر روی شانه ها

برترین اختراع از زمان لاته کدو حلوایی، شال پتویی است. آن را مانند یک شال معمولی روی گردن خود بپیچید، یا آن را پهن کنید و زمانی که دما کاهش یافت، آن را روی شانه های خود قرار دهید.

شال پاییزی با شلوار سفید

قانون ممنوعیت سفید در فصل سرد را لغو کنید. جین سفید مورد علاقه خود را در یک تیپ تابستانی گرفته تا یک هوای سرد با اکسسوری های مشکی و یک کت خنثی انتخاب کنید. شال اکسسوری کلیدی است که شلوار را از تابستانی به سفید زمستانی تبدیل کند.

شال نازکی به دور گردن خود ببندید

این کار شاید لزوماً شما را گرم نکند، اما شال تابستانی مورد علاقه شما به راحتی می تواند به پاییزی تبدیل گردد. یک مدل شال یا روسری ابریشمی زیبا را دور گردن خود ببندید و با یک ژاکت ساده و پیراهن راه راه ست کنید. شال نباید فقط ما را گرم نگه دارد، می تواند استایل ما را متمایز نمایند. شال پاییزه که دلپذیرترین اکسسوری کمد شماست را به نقطه کانونی لباس های خود تبدیل کنید.

کلام پایانی

خیلی ها در ست کردن استایل های مختلف به دردسر می افتند. بعضی لباس ها یا تنوع چندانی ندارند یا به همه تیپ ها نمی آیند. اما می توان مطمئن بود که این دردسرها در خصوص شال وجود ندارد. دنیای پر تنوع شال ها می توان روزهای زیبایی در پاییز برای شما بسازد.

منبع: marieclaire

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 مهر 1402 بروزرسانی: 24 مهر 1402 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2278

به "چگونه می توانیم شال پاییزی را به استایل خود اضافه کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه می توانیم شال پاییزی را به استایل خود اضافه کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید