نظری: زمانی که در استقلال بودم امثال چشمی در کوچه بازی می کردند، تیم که بزرگتر نداشته باشد، بچه ها دخالت می نمایند

مهاجم نساجی با اشاره به درگیری اش با چشمی گفت: در سال های اخیر بازیکنان بزرگی در استقلال حضور داشتند اما این تیم الان غیر از غفوری و حسینی بزرگتری ندارد.

نظری: زمانی که در استقلال بودم امثال چشمی در کوچه بازی می کردند، تیم که بزرگتر نداشته باشد، بچه ها دخالت می نمایند

محمدمهدی نظری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شکست 2 بر یک تیمش برابر استقلال گفت: هر دو تیم در این بازی دنبال فوتبال تهاجمی بودند ولی متاسفانه تیم ما با بدشانسی این بازی را واگذار کرد. موقعیت های بسیار خوبی را از دست دادیم و این به دلیل بدشانسی هایی است که دست از سر نساجی برنمی دارد. اگر موقعیت های ما تبدیل به گل می شد با اختلاف دو یا سه گل استقلال را شکست می دادیم. نمی دانم چه زمانی قرار است طرفداران نساجی روی خوش فوتبال را ببینند ولی این همه بدشانسی حق ما نیست.

وی با اشاره به درگیری لفظی اش با روزبه چشمی بیان کرد: چشمی دستش را روی بینی اش گذاشت و به من گفت هیس؛ من هم گفتم تو ساکت باش. نمی دانم چشمی چه کاره بود که خودش را وارد معرکه کرد. وقتی استقلال بزرگتر نداشته باشد، باید هم شاهد چنین صحنه هایی باشیم. استقلال غیر از حسینی و غفوری بزرگتر ندارد و انصافا وریا در آن صحنه وارد شد تا تنش ها را کمتر کند. زمانی که من در استقلال بازی می کردم امثال چشمی در کوچه بازی می کردند و حالا تصور می نمایند که بزرگ استقلال هستند.

نظری اضافه کرد: من بزرگتر هستم و چشمی باید احترام مرا حفظ می کرد. آنها خیال می نمایند با این کارها بزرگ می شوند اما احترام گذاشتن بزرگی می آورد. استقلال تا همین یک سال پیش بازیکنان بزرگی مثل رحمتی، منتظری، حیدری و ... را در کنار خودش داشت، در گذشته هم که در این تیم بازی می کردیم فوتبالیست های بزرگی در استقلال بودند ولی حالا شرایط فرق نموده است. وقتی استقلال بزرگتر نداشته باشد، بچه ها اینطور در بعضی صحنه ها دخالت می نمایند.

مهاجم نساجی در ارتباط با نتایج ضعیف این تیم در فصل جاری و آینده نساجی گفت: خوب فوتبال بازی می کنیم و به طرفداران نساجی قول می دهم که این تیم روزهای خوبی را تجربه خواهد نمود. می دانیم آنها نگران هستند ولی نساجی به روزهای خوبش باز خواهد گشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 21 دی 1398 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 577

به "نظری: زمانی که در استقلال بودم امثال چشمی در کوچه بازی می کردند، تیم که بزرگتر نداشته باشد، بچه ها دخالت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: زمانی که در استقلال بودم امثال چشمی در کوچه بازی می کردند، تیم که بزرگتر نداشته باشد، بچه ها دخالت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید