11 مرد جنگی ساپینتو برابر پرسپولیس ، استقلال با تغییرات مهم و اجباری در پی جام

به گزارش شارژ 10، استقلال امروز در حالی برابر پرسپولیس قرار خواهد گرفت که چند بازیکن خود را در اختیار ندارد.

11 مرد جنگی ساپینتو برابر پرسپولیس ، استقلال با تغییرات مهم و اجباری در پی جام

به گزارش خبرنگاران ، استقلال که تا هفته های پایانی لیگ، مدعی اصلی کسب قهرمانی محسوب می شد، با شکست در دربی مرکز، جام را به پرسپولیس واگذار کرد و حالا آبی پوشان به هیچ وجه نمی خواهند که دومین جام داخلی را نیز به شاگردان یحیی گل محمدی واگذار نمایند.

ریکاردو ساپینتو برای این مسابقه چند مهره کلیدی خود را در اختیار ندارد. مهدی مهدی پور که به علت محرومیت این مسابقه را از دست داده است، کوین یامگا نیز هنوز نتوانسته در تمرینات گروهی شرکت کند و شرایط عارف غلامی نامشخص است و به نظر می رسد این بازیکن نتواند در دربی روز چهارشنبه شرکت کند.

در نتیجه می توان گفت که سرمربی پرتغالی برای درون دروازه، از سیدحسین حسینی استفاده خواهد نمود. با توجه به آسیب دیدگی عارف، این مرادمند خواهد بود که از ابتدا بازی می نماید. او در کنار رافائل سیلوا زوج خط دفاعی را تشکیل می دهد. در سمت راست نیز صالح حردانی انجام وظیفه می نماید چرا که شرایط یامگا مطلوب نیست. جعفر سلمانی گزینه اول ساپینتو در سمت چپ است. در مرکز میدان نیز روزبه چشمی به همراه سعید مهری و آرش رضاوند خط میانی آبی ها را تشکیل می دهند. محمد محبی و مهدی قایدی در راست و چپ نقش وینگرهای کناری استقلال را خواهند داشت و ارسلان مطهری نیز از ابتدا در نوک خط حمله بازی می نماید.

ترکیب احتمالی استقلال برای ملاقات با پرسپولیس:

سیدحسین حسینی - رافائل سیلوا - محمدحسین مرادمند - صالح حردانی - جعفر سلمانی - روزبه چشمی - سعید مهری - آرش رضاوند - محمد محبی - مهدی قایدی - ارسلان مطهری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 خرداد 1402 بروزرسانی: 12 خرداد 1402 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2234

به "11 مرد جنگی ساپینتو برابر پرسپولیس ، استقلال با تغییرات مهم و اجباری در پی جام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 مرد جنگی ساپینتو برابر پرسپولیس ، استقلال با تغییرات مهم و اجباری در پی جام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید