نشست تخصصی فدراسیون های تیراندازی و دوومیدانی برگزار گردید

نشست تخصصی سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک 2020 توکیو با مسئولان فدراسیون های تیراندازی و دوومیدانی برگزار گردید.

نشست تخصصی فدراسیون های تیراندازی و دوومیدانی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشست تخصصی رشته های اعزامی به المپیک 2020 با حضور نصرالله سجادی سرپرست کاروان، علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان، علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و مریم موسوی از کمیته بین الملل به همراه مسئولان و کادرفنی فدراسیون های تیراندازی و دوومیدانی برگزار گردید.

پیمان فخری درباره مباحث مطرح شده در نشست تخصصی رشته های اعزامی به المپیک توکیو گفت: نشست نخست با حضور ایرج عرب سرپرست فدراسیون دوومیدانی و شایان مدیر تیم های ملی برگزار گردید که ابتدا گزارشی درباره شرایط و برنامه های حدادی و تفتیان که سهمیه المپیک را کسب کردند، ارائه شد که خوشبختانه اردوهایشان به خوبی پیگیری می گردد.

همچنین شرایط کسب سهمیه مجدد در دوومیدانی را آنالیز کردیم که هنوز جای امیدواری داریم.

رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی درباره نشست با مسئولان فدراسیون تیراندازی اظهار کرد: باوجودی که در رشته تیراندازی 6 سهمیه کسب کردیم اما آنالیز ها حاکی از آن است که شانس مجدد کسب سهمیه وجود دارد.

وی اضافه کرد: در نشست با مسئولان فدراسیون تیراندازی که با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون، ناصر رسولی رئیس کمیته تیم های ملی و استعدادیابی و محسن نصر اصفهانی مربی تیم ملی تپانچه آقایان برگزار گردید، ابتدا برنامه اعزام های تدارکاتی برای 6 تیراندازی که سهمیه المپیک 2020 را کسب کردند از سوی کادرفنی ارائه شد و مقرر شد تا آنالیز گردد.

همچنین در این نشست مقرر شد تا از فدراسیون تیراندازی برای برگزاری هرچه بهتر اردوهای 6 تیرانداز المپیکی حمایت اقتصادی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 620

به "نشست تخصصی فدراسیون های تیراندازی و دوومیدانی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست تخصصی فدراسیون های تیراندازی و دوومیدانی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید