رسانه انگلیسی: استفاده کامل از کریم انصاری فرد اولویت ناتینگهام فارست است

به گزارش شارژ 10، یک رسانه ورزشی انگلیس استفاده کامل از کریم انصاری فرد در ترکیب ناتینگهام فارست را اولویت این تیم خواند.

رسانه انگلیسی: استفاده کامل از کریم انصاری فرد اولویت ناتینگهام فارست است

به گزارش شارژ 10 و به نقل از سایت footballleagueworld، آیتور کارانکا توانمندی های کریم انصاری فرد را در طول فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس به نمایش خواهد گذاشت. پرکارترین سرمربی این رقابت ها در فصل نقل وانتقالات تابستانی است که ترکیب تیم ناتینگهام فارست را به طور کلی تغییر داد و در این فصل می توانیم روی نقش عمیق تر کریم انصاری فرد در این تیم حساب کنیم. اوایل ماه جاری میلادی بود که این ملی پوش ایرانی با عقد قراردادی تا سال 2020 میلادی به تیم تحت راهنمایی آیتور کارانکا پیوست.

بر اساس این گزارش، سرمربی ناتینگهام فارست تاکنون فقط در یک بازی برابر تیم شفیلد یونایتد از کریم انصاری فرد به عنوان بازیکن جایگزین استفاده کرد اما این سرمربی اسپانیایی از تنوعی که این ملی پوش ایرانی می تواند برای تیمش به ارمغان بیاورد صحبت می نماید. او گفته بود که کریم انصاری فرد مناسب سیستم 1-3-2-4 است. اگر کاروالهو به هر دلیلی بازی نکند کریم انصاری فرد می تواند در قالب بازیکن شماره 10 به میدان رود. همچنین می تواند پشت گرابان یا مورفی بازی کند. انصاری فرد در بازی شنبه شب گذشته ناتینگهام فارست برابر استوک سیتی که با تساوی بدون گل سرانجام یافت مورد استفاده قرار نگرفت و آیتور کارانکا، گیل دیاس را از روی نیمکت به میدان فرستاد.

رسانه انگلیسی در سرانجام می نویسد: کریم انصاری فرد می تواند یک ارزش خیره کننده برای تیم ناتینگهام فارست باشد. او رکورد خوبی در عرصه فوتبال بین المللی دارد و سال گذشته نیز در یونان بازیکن تاثیرگذاری بود. انصاری فرد تناسب را برای خط حمله تیم ناتینگهام فارست به ارمغان می آورد و می تواند جایگزین خوبی برای گرابان و کاروالهو در طول فصل باشد. استفاده کامل از این ملی پوش ایرانی در ترکیب این تیم هم اکنون یک اولویت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 93

به "رسانه انگلیسی: استفاده کامل از کریم انصاری فرد اولویت ناتینگهام فارست است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه انگلیسی: استفاده کامل از کریم انصاری فرد اولویت ناتینگهام فارست است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید