جدیدترین ایده های کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی

به گزارش شارژ 10، درست کردن کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی یکی از تمرین هایی است که مربیان در دهه فجر به مناسبت 22 بهمن از بچه ها می خواهند تا برای تزیین کلاس درس، مدرسه و مهدکودک انجام دهند. برای درست کردن کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی می توان از نماد هایی مانند گل لاله، نقشه ایران، کبوتر و پرچم های ریسه ای استفاده کرد.

جدیدترین ایده های کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی

خبرنگاران | سرویس خانه داری - پرچم هر کشور، هویت آن ملت است. این پرچم نشان دهنده آرمان ها، نگرش سیاسی و مذهبی و گاهی بیان کننده شرایط جغرافیایی، فرهنگی و حوادث سرنوشت ساز در تاریخ یک ملت است. در رنگ هایی که برای یک پرچم انتخاب می شود، مفهومی پنهان است. برای مثال، پرچم ایران از سه رنگ سبز، سفید و سرخ تشکیل شده است. هر یک از این رنگ ها نماد خاصی در فرهنگ اسلامی ما دارد. در ادامه نمونه هایی از کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی که می توانید در دهه فجر برای تزیین مدرسه و کلاس درس خود استفاده کنید برای شما ارائه خواهد شد.

رنگ سبز، نماد طراوت و خرمی است. رنگ سفید، نماد صلح و دوستی و رنگ سرخ، نماد خون شهیدان و عشق است. همچنین، نماد جمهوری اسلامی به شکل نوشتاری الله که به شمایل گل لاله است در وسط پرچم ایران قرار گرفته است. 22 الله اکبر به رنگ سفید و به نشانه پیروزی انقلاب در روز 22 بهمن، در حاشیه رنگ سبز و سرخ پرچم قرار گرفته است.

کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی

کاردستی گل لاله با کاغذ رنگی

ایده روزنامه دیواری و کاردستی برای دهه فجر

همچنین شما می توانید با ارسال مجموعه عکس نوشته دهه فجر و 22 بهمن به دوستان و آشنایان خود فرارسیدن این ایام را تبریک بگویید.

همچنین برای یادگیری کاردستی های بیشتر متناسب با دهه فجر و 22 بهمن می توانید مطالب زیر را مطالعه نمایید:

  • 3 ایده ساده و مفهومی برای ساخت کاردستی دهه فجر
  • آموزش گام به گام ساخت کلاه دهه فجر با تصویر
  • ساخت روزنامه دیواری دهه فجر با ایده های جدید

کلام آخر

از اینکه ما را در این مطلب همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. شما هم اگر ایده ای برای ساخت کاردستی های زیبا دارید یا تجربه ای در زمینه درست کردن کاردستی پرچم ایران دارید می توانید ایده ها و نظرات خود را با ما و سایر همراهان مجله خبرنگاران به اشتراک بگذارید.

منبع: setare.com
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1438

به "جدیدترین ایده های کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی" امتیاز دهید

1 کاربر به "جدیدترین ایده های کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین ایده های کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید