تصاویر ، مهمانان امروز ظریف در وزارت خارجه

به گزارش شارژ 10، نائب رئیس مجلس نیجر و سفیر افغانستان امروز با حضور در وزارت خارجه با محمدجواد ظریف دیدار کردند.

تصاویر ، مهمانان امروز ظریف در وزارت خارجه

به گزارش شارژ 10، نصیر احمد نور سفیر افغانستان در ایران در انتها ماموریت خود با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و خداحافظی کرد.

در ادامه نیز سوولی آیدی نایب رئیس مجلس نیجر به همراه اعضای گروه دوستی مجلسی دو کشور در مجلس نیجر، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان را ملاقات کرد.

ظریف با اشاره به اهمیت روابط با کشورهای آفریقایی در سیاست خارجی ایران، به روابط خوب و محبت آمیز کشورمان با نیجر اشاره و تاکید کرد: زمینه های زیادی برای گسترش هر چه بیشتر روابط و همکاری بین دو کشور وجود دارد و لازم است که دولت و مجلسهای دو کشور در این زمینه تلاش بیشتری کنند. زمینه خوبی برای همکاریهای بخشهای خصوصی دو کشور هم وجود دارد و آنها می توانند در گسترش هر چه بیشتر روابط نقش موثری داشته باشند.

نایب رئیس مجلس نیجر نیز ضمن ارایه گزارشی از سفر خود به ایران، در مورد سیل اخیر و خسارتهای آن از طرف دولت، مجلس و مردم نیجر با مردم کشورمان ابراز همدردی و مردم ایران را سرزنده، خونگرم و میهمان نواز توصیف و از اینکه گروه دوستی مجلسی دو کشور توانسته است در زمینه مراودات دوجانبه مخابراتی، دانشگاهی، سیاسی و مجلسی در جهت توسعه روابط با ایران گامهایی بردارد، ابراز خرسندی کرد.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 تیر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 195

به "تصاویر ، مهمانان امروز ظریف در وزارت خارجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، مهمانان امروز ظریف در وزارت خارجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید