به مجموعه باشگاه و تماشاچیان بدهکاریم ، مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم

به گزارش شارژ 10، مربی تیم شاهین بوشهر می گوید مقابل پرسپولیس بازی سختی خواهیم داشت و صد درصد نگاه ما یک بازی تهاجمی است که قطعا چنین بازی ایرادهایی نیز دارد. ان شالله فردا روز خوب شاهین باشد.

به مجموعه باشگاه و تماشاچیان بدهکاریم ، مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم

به گزارش شارژ 10، مهرداد کریمیان، سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: قطعا بازی سختی داریم، پرسپولیس تیم بزرگی است و مهره های خیلی خوبی دارد. از طرفی هم فکر می کنم بچه های ما یک بازی شجاعانه و بی استرس را به نمایش خواهند گذاشت.

وی افزود: توجه داشته باشیم که جایگاه شاهین کجاست و جایگاه پرسپولیس کجا. من فکر می کنم که مسائل انگیزشی و روحی روانی خیلی می تواند موثر باشد.

مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه در بازی فردا محروم و مصدوم نداریم، اظهار کرد: بازیکنان تیم ما جوان هستند، و کمتر سابقه حضور در لیگ برتر را دارند. و اینجا می توانند خود را نشان داده و به فوتبال کشور معرفی شوند. همانطور که پیش از این نیز مهره های خیلی خوبی را به فوتبال کشور معرفی کرده ایم.

کریمیان بیان نمود: امیدواریم که یک بازی خوب و تماشاگرپسند داشته باشیم و تا آنجا که ممکن است امتیازات لازم را کسب کنیم. قطعا بازی سخت ایت و دقایق بازی تعیین کننده هستند. ان شالله که بازیکنان ما خود را خوب نشان دهند.

وی گفت: امروز تیم پرسپولیس را نمی توان با اول فصل مقایسه کرد. تیم های بزرگ وقتی به شرایط آرمانی خودمی رسند بازی خانگی یا خارج از خانه از آن برایشان فرقی ندارد. در بازی های اول شاید حضور و شیوه مربی بزرگی چون کالدرون برای تیم جا نیفتاده بود. الان پرسپولیس بازی خیلی خوبی را ارائه می دهد و قطعا ما هم انگیزه های لازم را داریم. چنین بازی در طول فصل کمتر پیش می آید، صحبت های لازم با بازیکنان انجام شده و فردا نیز حتما یک بازی تهاجمی و خوب خواهیم داشت.

کریمیان ادامه داد: با توجه به تعطیلی لیگ شرایط ما بهتر شده است. من فکر می کنم که تیم وضعیت بهتری دارد و با توجه به ریکاوری خوب تیم فردا نیز بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم.

مربی شاهین بوشهر گفت: من از این که دورادور می بینم حامیان خوبی برای تیم وجود دارد و به ما انرژی مثبت می دهند خیلی راضی هستم.

وی اظهار کرد: صد درصد نگاه ما یک بازی تهاجمی است که قطعا چنین بازی ایرادهایی نیز دارد. ان شالله فردا روز خوب شاهین باشد و مهمتر از آن اینکه شاهینی هایی که به ورزشگاه می آیند راضی به خانه برگردند. هواداران ما اطمینان داشته باشند که شاهد یک بازی جسورانه خواهند بود و از تلاش بچه ها حتما راضی خواهند شد.

مهرداد کریمیان در پاسخ به اینکه آیا پاداشی برای بازیکنان شاهین در نظر گرفته شده است، اعلام کرد: استرس وجود دارد، اما استرس مفید. آن استرسی که کار فنی تیم را خراب کند قطعا وجود ندارد. خیلی صحبت کرده ایم، من به عنوان یک مربی تجربه بازی های سخت را داشته ام. قطعا شرایط سختی است اما صحبت های لازم را انجام داده ایم. ان شالله بعد از بازی با یک نتیجه خوب ظاهر شویم. قطعا بازیکنان ما دنبال پاداش نیستند و در این 7-6 هفته گذشته نتایج طوری بوده که ما، کادر و بازیکنان به مجموعه باشگاه و تماشاچیان خیلی بدهکار هستند. ان شالله بازی خوبی را ارائه بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 511

به "به مجموعه باشگاه و تماشاچیان بدهکاریم ، مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به مجموعه باشگاه و تماشاچیان بدهکاریم ، مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید