خبرنگاران باشگاه پرسپولیس: علیپور قصد بازی کردن در اروپا را دارد

به گزارش شارژ 10، تهران- خبرنگاران- باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود که برای تمدید قرارداد علی علیپور کوشش زیادی انجام داده اما پیروز به انجام این کار نشده است.

خبرنگاران باشگاه پرسپولیس: علیپور قصد بازی کردن در اروپا را دارد

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

پس از اتمام لیگ برتر و چهارمین قهرمانی پرسپولیس شایعاتی مبنی بر جدایی احتاقتصادی علی علیپور مهاجم گلزن این تیم شنیده میٰ شد؛ شایعاتی که با انتشار خبر مذاکره باشگاه پرتغالی ماریتیمو با وی رنگ حقیقت به خود گرفت و حالا باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است:

به احترام خواست طرفداران، مسوولان باشگاه امروز هم کوشش زیادی برای تمدید قرارداد با علی علیپور داشتند. بر این اساس سعی شد با خود او تماس گرفته گردد که این امر میسر نشد و با وکیل ایشان، گفت وگوی مجددی انجام شد. در جریان این تماس از سوی باشگاه اعلام شد، آمادگی داریم حتی رقم بالاتری از پیشنهاد قبلی باشگاه را پرداخت نماییم. این در حالی بود که باشگاه همان چندی پیش، در جلسه دومی که انجام شد رقم خوبی به علیپور پیشنهاد شده بود. امروز هم به وکیل وی گفته شد که علیپور، پای میز مذاکره بیاید باز هم پیشنهاد اقتصادی باشگاه بالا می رود. وکیل علیپور از باشگاه وقت خواستند تا موارد را با موکل خودشان مطرح نمایند. حدود نیم ساعت بعد وکیل بازیکن تماس گرفت و اعلام کردند که مساله آقای علیپور، اقتصادی نیست که بخواهند بر سر آن بحث نمایند و دلیل عدم ارائه پاسخ مثبت برای مذاکره، این است که مصمم به ادامه فوتبال خودشان در اروپا هستند و بر همین اساس، همه چیز منتفی است. ما وظیفه خودمان دیدیم که با توجه به خواست طرفداران، اصرار بیشتری برای حضور علیپور داشته باشیم ولی بالاخره او هم باید برای آینده حرفه ای و زندگی خود تصمیم بگیرد و با پاسخی که دادند، ادامه کار منتفی است. باشگاه حتی بحث بازی تا نیم فصل را هم مطرح نمود که مورد توجه علیپور قرار نگرفت. دغدغه های طرفداران قابل درک است. همواره جدایی چنینی بازیکنانی باعث استرس طرفداران می گردد ولی باید روی داشته ها متمرکز شویم .

منبع: ایرنا
انتشار: 2 آبان 1399 بروزرسانی: 2 آبان 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1186

به "خبرنگاران باشگاه پرسپولیس: علیپور قصد بازی کردن در اروپا را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران باشگاه پرسپولیس: علیپور قصد بازی کردن در اروپا را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید