با مسئولان شهرخودرو برای لغو بازی مکاتبه نموده ایم، تعداد دقیق بازیکنان کرونایی فردا معین می گردد

به گزارش شارژ 10، گروه استان ها- سخنگوی باشگاه ذوب آهن با تایید خبر مثبت شدن تست کرونای تعدادی از بازیکنان این تیم گفت: سازمان لیگ بعد از تعیین شدن نتیجه تست ایفمارک درباره لغو و یا برگزاری بازی ما تصمیم گیری خواهد نمود.

با مسئولان شهرخودرو برای لغو بازی مکاتبه نموده ایم، تعداد دقیق بازیکنان کرونایی فردا معین می گردد

رسول کربکندی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، خبر ابتلای تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن به ویروس کرونا را تایید نموده و گفت: متاسفانه جواب تست کرونای تعدادی از بازیکنان تیم مثبت شده و تعداد دیگری نیز مشکوک به کرونا هستند. از طرف دیگر بیشتر بازیکنانی که نتیجه تست آنها مثبت بوده، از بازیکنان اصلی تیم هستند و در شرایط سختی قرار گرفته ایم.

وی گفت: طبق قانون زمانی که تیمی در شرایط مشابه قرار می گیرد، ایفمارک باید از بازیکنان تست بگیرد و نتیجه را اعلام کند و بر اساس آن سازمان لیگ درباره برگزاری یا لغو بازی تصمیم گیری خواهد نمود. ما روال قانونی را طی نموده ایم و بر همین اساس به باشگاه اطلاع دادند که قرار است امروز از ایفمارک، گروه پزشکی معتمد فدراسیون بیایند و مجدداً از تیم تست بگیرند تا تعداد دقیق مبتلایان معین گردد.

سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن توضیح داد: نتیجه آنالیز های ایفمارک تا فردا معین شده و سازمان لیگ درباره لغو یا برگزاری بازی با شهرخودرو تصمیم گیری خواهد نمود. طبیعی است وقتی نیمی از اعضای تیم در بازی حضور نداشته باشند، عدالتی در آن بازی رعایت نخواهد شد اما مجبوریم بر اساس روال قانونی پیش برویم.

وی در پاسخ به اینکه برای لغو بازی با مسئولان شهرخودرو مکاتبه داشته اید یا خیر، گفت: با مسئولان شهرخودرو صحبت نموده ایم اما آنها هم در این مورد تصمیم گیرنده نیستند. ممکن است مسئولان شهرخودرو هم موافق لغو بازی باشند اما تصمیم نهایی بر عهده فدراسیون و سازمان لیگ است.

کربکندی در پاسخ به اینکه برگزاری رقابت های لیگ برتر با شرایط فعلی درست است یا خیر، اعلام کرد: برگزاری لیگ در شرایط فعلی، قطعاً این خطرات را هم در پی دارد. تیم ها پروتکل های اعلام شده را رعایت می نمایند و به طور مثال کادر فنی و بازیکنان با 2 دستگاه اتوبوس و با حداکثر فاصله جابه جا می شوند اما در نهایت برای سفرهای بین شهری مجبور هستند از هواپیما استفاده نمایند و امکان ابتلا بالا می رود.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اضافه کرد: تیم های فوتبال پروتکل های اعلام شده را رعایت می نمایند اما در نهایت شرایط خطرناک است و نمی دانم با شرایط کنونی، برگزاری لیگ چه لزومی دارد، چون ما امکانات کشورهای اروپایی برای برگزاری مسابقات را نداریم.

170، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1332

به "با مسئولان شهرخودرو برای لغو بازی مکاتبه نموده ایم، تعداد دقیق بازیکنان کرونایی فردا معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مسئولان شهرخودرو برای لغو بازی مکاتبه نموده ایم، تعداد دقیق بازیکنان کرونایی فردا معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید