باشگاه استقلال: به استراماچونی چک دادیم؛ برود بانک نقدش کند!

صبح روز دوشنبه مطالبات ایشان طی یک فقره چک (بانک مرکزی ایتالیا) در وجه سرمربی تیم استقلال صادر و به شخص استراماچونی اعلام شد تا برای دریافت چک به شعبه بانک و یا محل سفارت مراجعه نماید.

باشگاه استقلال: به استراماچونی چک دادیم؛ برود بانک نقدش کند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از کانال رسمی باشگاه استقلال، متن این اطلاعیه به توضیح زیر است:

بعد از کوشش های گسترده در یک هفته گذشته توسط اسماعیل خلیل زاده، سرپرست باشگاه استقلال و پیگیری ها و هماهنگی های موثر وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه، پرداخت مطالبات آندره آ استراماچونی سرمربی تیم به وسیله مجاری قانونی و طی چک صادر شده توسط بانک مرکزی ایتالیا (عکس) انجام شد.

1- پیرو ترک تیم استقلال توسط استراماچونی و بازگشت به ایتالیا، در اولین اقدام با دعوت ایشان به سفارت ایران در رم و برگزاری جلسه ای با معاون سفارت به سرمربی ایتالیایی اطمینان داده شد که برای یافتن راه چاره قانونی جهت پرداخت مطالباتش مساعدت لازم صورت خواهد گرفت.

2- طی روز های اخیر کوشش هایی در جهت پرداخت مطالبات استراماچونی به وسیله مکانیسم های بانکی انجام شد. در این رابطه با کوشش های سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم و همکاری بانک سپه شعبه رم پس از آنکه شماره حساب ایشان به صورت رسمی از جانب وکیل شان در عصر روزجمعه اعلام شد، اقدامات لازم جهت فرایند بانکی با توجه به تعطیلات آخر هفته به روز دوشنبه (دیروز) موکول شد.

3- صبح روز دوشنبه مطالبات ایشان طی یک فقره چک (بانک مرکزی ایتالیا) در وجه سرمربی تیم استقلال صادر و به شخص استراماچونی اعلام شد تا برای دریافت چک به شعبه بانک و یا محل سفارت مراجعه نماید.

4- صدور این چک که کلیه مراحل قانونی را طی کرده، سریع ترین راه ممکن در شرایط کنونی برای پرداخت مطالبات ایشان به وسیله مکانیسم بانکی است.

5- این اقدام در جهت اعلام حسن نیت برای حل و فصل مشکل سرمربی محترم استقلال از طرق قانونی انجام شد، اکنون انتظار می رود ایشان با مراجعه به بانک، چک مطالبات خود را دریافت و امروز (سه شنبه 26 آذر 1398) با بازگشت به ایران راهنمایی تیم استقلال را در دست بگیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 13 بهمن 1398 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 637

به "باشگاه استقلال: به استراماچونی چک دادیم؛ برود بانک نقدش کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال: به استراماچونی چک دادیم؛ برود بانک نقدش کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید