امروز تصمیم گیری نهایی درباره بخشش بازیکن محروم استقلال

به گزارش شارژ 10، اسماعیل حسن زاده درباره میزان احتمال بخشش فرشید اسماعیلی هافبک محروم استقلال برای بازی دربی گفت: روز بیست و پنجم شهریور نامه ای از طرف باشگاه استقلال نوشته می گردد و ساعت 8:52 روز بیست و ششم وارد سامانه سازمان لیگ می گردد. آقای بهاروند همان روز دستور می دهد و نامه به دبیر کل فدراسیون ابلاغ می گردد. نامه درخواست بخشش محرومیت اسماعیلی خیلی کوتاه و موجز است. دوستان در باشگاه استقلال به جای ماده 49، 48 را نوشته اند چون آنها ورژن 6 ماه قبل اساسنامه را در اختیار دارند ولی این در ورژن جدید تغییر نموده است.

امروز تصمیم گیری نهایی درباره بخشش بازیکن محروم استقلال

وی اضافه نمود: اگر شکایت و تقاضای رسیدگی در کمیته انضباطی می شد، دبیر کل به ما ارجاع می داد و به آن رسیدگی می کردیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره ورود کمیته داوران به کارت زرد دوم فرشید اسماعیلی یادآور شد: به هر حال اشتباه فاحشی که فیفا به آن پرداخته است، همواره مسیرش از طرف تیم داوری است. با مقررات اخیر ما داور، کمیته داوران یا دپارتمان داوری باید این کار را بکند. ما در کمیته انضباطی نمی توانیم تشخیص بدهیم. در ماجرای پژمان نوری، مهدی طارمی و میثم حسینی هم این موضوعات بود.

حسن زاده تاکید نمود: طبق ماده 15 مقررات انضباطی کمیته انضباطی تنها در صورتی می تواند رای به محرومیت را برگرداند که تشخیص اشتباه صرفا راجع به هویت بازیکن باشد یعنی داور به جای بازیکن شماره 7 به بازیکن شماره 77 کارت داده باشد.

رئیس کمیته انضباطی در انتها گفت: روز شنبه (امروز) صحبت های دپارتمان داوری را می شنویم. اگر از این مصادیق باشد به راحتی وظیفه خود را انجام می دهیم. طبق مقررات جدید انضباطی، اگر در هویت بازیکن برای نشان دادن کارت شک باشد، این کار را می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 397

به "امروز تصمیم گیری نهایی درباره بخشش بازیکن محروم استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز تصمیم گیری نهایی درباره بخشش بازیکن محروم استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید