چرا تیک توک از ریشه های چینی خود فاصله می گیرد؟

به گزارش شارژ 10، اپلیکیشن تیک توک میخواهد یک مرکز جدید در خارج از مرزهای چین تشکیل دهد. این مرکز جدید با هدف تغییر تصویر این شرکت به عنوان یک شرکت چینی در سطح بین الملل انجام می گردد.

چرا تیک توک از ریشه های چینی خود فاصله می گیرد؟

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، وقتی صحبت از تیک توک می گردد همه ما فورا به یاد چین و چینی ها خواهیم افتاد. اما به نظر می رسد مدیران این اپلیکیشن در تلاشند تا ریشه های چینی تیک توک را تغییر دهند، به خصوص با توجه به این که تحت نظارت شدید قانونگذاران آمریکایی قرار گرفته است.

مکانهای مورد آنالیز شامل سنگاپور ، لندن و دوبلین است. بعضی منابع مطلع به وال استریت ژورنال گفتند که تیک توک سعی دارد با ایجاد یک دفتر مرکزی جدید در یک کشور دیگر تصویر چینی خود را تغییر دهد. جالب است بدانید که سناتورهای ایالات متحده خواهان تحقیقات درباره سانسور در این برنامه شده اند. ضمن این که آنها در تلاشند بدانند که آیا این برنامه تهدیدی برای امنیت ملی محسوب می گردد یا خیر.

هفته گذشته نیز نیروی دریایی ایالات متحده نصب تیک توک را بر روی تلفن های کارمندان دولتی ممنوع نمود. منابع مطلع در این خصوص اعلام نموده اند که سنگاپور ، لندن و دوبلین کاندیداهای دفتر جدید هستند و ایده برای مقر خارج از کشور ماهها است که در ذهن مدیران بوده است. اگرچه دفتر اصلی آن در لس آنجلس است و مدیر اجرایی آن در خارج از شانگهای فعالیت می نماید، اما به نظر می رسد این موضوع کافی نیست.

منبع: انتخاب
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 607

به "چرا تیک توک از ریشه های چینی خود فاصله می گیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا تیک توک از ریشه های چینی خود فاصله می گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید