واکنش نمازی به شایعه اختلافش با مسلمان: وقتی بازیکنی کوشش نمی کند، چرا بازی اش بدهم؟

سرمربی ذوب آهن معتقد است تیمش از این بیشتر نمی تواند بدشانس باشد.

واکنش نمازی به شایعه اختلافش با مسلمان: وقتی بازیکنی کوشش نمی کند، چرا بازی اش بدهم؟

به گزارش خبرنگاران، دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و ذوب آهن در جریان هفته هشتم لیگ برتر با تساوی 2 بر 2 به خاتمه رسید. امید نمازی سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: چیز خاصی اتفاق نیفتاد. ما از همان اول موقعیت های زیادی داشتیم و ماشاءالله گلر آن ها هم روز خوبش بود و توپ های زیادی گرفت. اشتباهات فردی در تیم ما زیاد بود. نمی دانم، تیم مان طلسم گردیده و نمی توانیم بیش از این بدشانس شویم.

او اضافه کرد: فکر می کنم گل دوم هم روی اشتباه خودمان بود که راحت توپ را لو دادیم. ضربه آن ها هم به زمین خورد و مقابل رشید پله شد و وارد دروازه شد.

سرمربی ذوب آهن درباره داوری این دیدار گفت: نمی خواهیم درباره داوری صحبت کنم. بازیکنان از جان مایه گذاشتند و باوجود 10 نفره شدن توانستیم بازی را به تساوی بکشیم. باید کوشش بیشتری بکنیم تا اشتباهات کم گردد. امشب کوشش مان در حد این بود که 10 نفره بازی را جبران کنیم. باید تا سوت خاتمه بازی تمام توان مان را به کار ببریم. بازیکنان امشب خوب کردند اما متاسفانه نتیجه نگرفتیم.

نمازی در پاسخ به این سوال که چرا پس از داربی اصفهان، تیمش دچار افت شد، گفت: من در جلسه فنی قبل از بازی فرمول بردن بازی را به بازیکنان گفتم. اول گل نخوریم، دوم فوتبال بازی کنیم و سوم گل بزنیم. ما دو اشتباه کردیم و گل خوردیم. اگر نوار بازی را بگذارم، می بینید که خط دفاع ما اشتباهات زیادی داشت. حرف شما درست است که خط دفاعمان پر اشتباه است. در بازی های قبلی هم تمام حملات با ذوب آهن است اما ما یک اشتباه می کنیم و تمام توپ ها گل می گردد. اشتباه وجود دارد اما تیم ما از این اشتباهات، صدمه زیادی دیده است. باید دفاع مان بهتر گردد و فکر می کنم که در هفته اخیر، دفاعمان بهتر گردد.

او درباره غیبت مسلمان و اینکه آیا با او مسئله ای دارد، گفت : من با هیچ بازیکنی مشکل ندارم. من انتظار دارم که همه بازیکنان در زمین بدوند و انرژی شان را خالی نمایند. اگر این کارها را بنمایند، بازی می نمایند. وقتی بازیکنی نمی خواهد کوشش کند، چه بگویم؟ چرا باید بازی اش بدهیم. شما یک انتظاراتی از بازیکنان دارید. من از حسینی انتظارم خیلی بالا است و او امشب تاثیرگذار بود. شما فوتبال را می شناسید، می بینید که ما خوب بازی می کنیم. ما آغاز به بردن می کنیم و اینکه توانستیم شکست را جبران کنیم، آغاز بردهای ما است. من سوالات حاشیه ای را جواب نمی دهم. اگر بازیکنی کوشش کند در تیم من بازی می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش نمازی به شایعه اختلافش با مسلمان: وقتی بازیکنی کوشش نمی کند، چرا بازی اش بدهم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش نمازی به شایعه اختلافش با مسلمان: وقتی بازیکنی کوشش نمی کند، چرا بازی اش بدهم؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید