مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!

به گزارش شارژ 10، مدل موی دم اسبی که اینجا نحوه آرایش آن را آموزش دادیم، ساده ترین مدل موی دم اسبی است. در پست های بعدی برای شما مدل های ترکیبی و متفاوتی را آموزش خواهیم داد تا تنوع بیشتری به آرایش موهایتان بدهید. البته در انتهای این مقاله برای شما یک توصیه دوستانه هم داریم: اگر نمی خواهید از اکسسوری های تزیینی روی گره مویتان بهره ببرید، پیش از محکم کردن گره آخر، یک دسته باریک از موهایتان را دور گره بپیچید به طوری که کش موی شما را بپوشاند و بعد گره آخر را بزنید. با این کار به نظر می رسد موهایتان را با موی خودتان دم اسبی بسته اید!

مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!

تقریبا برای همه ما پیش آمده است که احتیاج به یک آرایش موی ساده و سریع داشته باشیم. مانند زمان هایی که فرصت کافی برای آماده شدن برای حضور در یک مهمانی را نداریم یا از مدل یکنواخت جمع کردن یا باز گذاشتن همیشگی موهایمان خسته شده ایم. یکی از این آرایش موهای ساده و کاربردی که اتفاقا مناسب مراسم غیر رسمی تا نیمه رسمی نیز هست، بستن مو به شکل دم اسبی است. مدل موی دم اسبی یکی از مدل های آرایش موی پرطرفدار میان آرایشگران مد و فشن است؛ حتما این آرایش موی ساده را در سالن های مد برای بسیاری از مدل های برندهای مشهور دیده اید.

کار ما در همین جا به انتها می رسد! اگرچه ممکن است اولین باری که موهایتان را دم اسبی می بندید، نتیجه کار چندان رضایت بخش نباشد، اما پس از چند مرتبه تکرار، مطمئنیم به نتیجه دلخواه می رسید.

زمانی که موهایتان را با یک کش موی معمولی می بندید، معمولا با گذشت زمان کش مو ایستادگی خود را روی موها از دست می دهد و به اصطلاح از روی موهایتان سر می خورد. پیشنهاد ما برای این که موهایتان را محکم در محل گره دم اسبی تان نگه دارید، این است که از یک بند کشی بهره ببرید. به این صورت که یک دور بند را دور موهایتان بپیچید سپس با یک دست در حالی که سر سمت چپ بند و موهایتان را در دست دارید، با دست دیگرتان سر سمت راست بند را در جهت عقربه های ساعت، محکم دور موهایتان بپیچید. همین کار را با سر دیگر بند و در خلاف جهت عقربه های ساعت تکرار کنید و در انتها دو سر بند کشی را به هم گره محکمی بزنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، این همان روشی است که متخصصان آرایش مو برای محکم نگه داشتن پایه موها پیش از آغاز شینیون، استفاده می نمایند.

منبع مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!

انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1815

به "مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید