مطهری: اگر چمن کوتاه بود بازی با پدیده زیباتر می شد، سازمان لیگ و مسئولان استادیوم مقصر بودند

به گزارش شارژ 10، مربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد اگر چمن زمین استادیوم امام رضا (ع) مشهد کوتاه تر بود، بازی این تیم و پدیده زیباتر می شد.

مطهری: اگر چمن کوتاه بود بازی با پدیده زیباتر می شد، سازمان لیگ و مسئولان استادیوم مقصر بودند

به گزارش خبرنگاران، حمید مطهری درباره بازی پرسپولیس مقابل پدیده گفت: بازی فوق العاده زیبایی بود. هر دو تیم همواره دنبال ارائه فوتبال خوب و رو به جلو هستند. بنا به بضاعتی که پدیده داشت تاکتیکی اتخاذ نموده بود که بیشتر روی ضدحملات کار می کرد. تیم ما هم بازی مالکانه همراه با گردش توپ در همه مناطق زمین در دستور کارش بود. ما سعی کردیم طراحی حملات مان متنوع باشد و همه دیدند که چقدر موقعیت خلق کردیم و یکی از زیبا ترین بازی های لیگ برگزار گردید. البته می توانست بازی بهتری باشد و این برمی گردد به مسائل حاشیه ای که پیش آمده بود.

وی ادامه داد: همه می دانند که نه من و نه گل محمدی هیچ وقت دوست نداریم درباره مسائل حاشیه ای صحبت کنیم و می خواهیم همواره نگاه مان فنی باشد. متأسفانه علی رغم میل باطنی مان مجبور شدیم مطالبی را بیان کنیم. ما زمانی که در پدیده کار می کردیم، اصلاً چنین اتفاقی نیفتاده بود. بحث من تیم پدیده نیست. من ناظر سازمان لیگ و مسئولان استادیوم امام رضا (ع) را مقصر می دانم. حتی داور بازی مقصر نیست. ما نگاه مثبت داریم و نظرمان این نیست که باشگاه پدیده چنین کاری نموده است. فلسفه فوتبال خارج از بیزینس این است که همه از فوتبال لذت ببرند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس که با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد، توضیح داد: در زمین درجه هم گذاشتند و ثابت شد که چمن بلند بود. ما از نزدیک آنجا کار نموده و دیده بودیم که چنین شرایطی نداشت. هیچ موقع چمن استادیوم امام رضا (ع) ان طور نبود. من نظرم این است که اگر چمن کوتاه تر بود بازی زیباتر می شد و همه لذت می بردند. گفتند چون بازی مساوی شد پرسپولیسی ها این حرف ها را زدند. ما قبل از بازی اعتراض و نظرمان را اعلام کردیم. ما قبل از بازی گفتیم که زمین مناسب فوتبال نیست.

مطهری اضافه نمود: صحبت ما اصلاً درباره سازمان لیگ است. ما قبلاً هم دیدیم که زمین فوتبال کوچک و عظیم شده است. این مسائل برای فوتبال ما خوشایند نیست. بعداً می گوییم که چرا میزبان نمی شویم. نباید کارمان را توجیه کنیم. باید برای خدمت به فوتبال صحبت و کار کنیم و کورکورانه از یک اتفاق دفاع نکنیم. این مسائل نباید باب گردد و سازمان لیگ باید نظارت دقیقی داشته باشد. این حاشیه ها خوشایند فوتبال ما نیست. آرزو می کنم که ما مربیان فوتبال در برنامه های فوتبالی درباره مسائل تاکتیکی و فنی صحبت کنیم، نه اینکه درباره بلندی چمن و باد توپ اظهارنظر داشته باشیم.

وی درباره حضور عیسی آل کثیر بعد از سرانجام محرومیتش اعلام نمود: آل کثیر متأسفانه نامهربانانه محروم شد. او فوق العاده برای ما زحمت کشید و حتی با انگشت شکسته بازی کرد. الان هم که بعد از شش ماه محرومیتش تمام شده است، همه اهالی فوتبال باید یاری نمایند تا بتواند به پرسپولیس و فوتبال ملی مان یاری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1547

به "مطهری: اگر چمن کوتاه بود بازی با پدیده زیباتر می شد، سازمان لیگ و مسئولان استادیوم مقصر بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: اگر چمن کوتاه بود بازی با پدیده زیباتر می شد، سازمان لیگ و مسئولان استادیوم مقصر بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید