مرگ مصدوم در تصادف آمبولانس خصوصی

به گزارش شارژ 10، تهران (پانا) - مرد جوانی که به دلیل تصادف با موتورسیکلت از ناحیه دست مصدوم شده بود هنگامی که با آمبولانس خصوصی به بیمارستان منتقل می شد در تصادف با تریلی جان باخت.

مرگ مصدوم در تصادف آمبولانس خصوصی

به گزارش ایران، ساعت 10:15 دقیقه صبح دوشنبه 15 شهریور، گزارش تصادف مرگباری در جهت کندرو بزرگراه آزادگان به بازپرس حبیب الله صادقی اعلام شد. بدنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی شروع و در آنالیز های اجرا شده تعیین شد که راننده یک آمبولانس خصوصی هنگام انتقال یک مصدوم با سرعتی در حدود 180 کیلومتر در حال حرکت از جهت کندرو بزرگراه آزادگان به سمت غرب بوده که از پشت با یک تریلر حامل تیرآهن نبشی بشدت برخورد کرد.پس از این تصادف تیرآهن های بار تریلی شیشه جلوی آمبولانس را شکست و وارد کابین شده و راننده و مرد مصدوم را که کنارش نشسته بود از ناحیه سر و صورت و گردن بشدت مجروح کرد.

در ادامه آنالیز ها تعیین شد سرنشین آمبولانس، مرد موتورسواری بوده که ساعتی قبل از این حادثه در یک حادثه تصادف دیگر از ناحیه دست آسیب جزئی دیده بود و از سوی آمبولانس خصوصی در حال انتقال به مرکز درمانی بوده است.

آتش نشانان با حضور در محل اقدام به بریدن تیرآهن هایی که وارد بدن مرد موتورسوار شده بود، کردند. اما به خاطر شدت جراحات وارده مرد موتورسوار که برای درمان جزئی دست در راه انتقال به بیمارستان بود به کام مرگ فرو رفت.

راننده آمبولانس هم به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان نهاده شد.

در تحقیقات اجرا شده از سوی تیم کارشناسی، راننده آمبولانس خصوصی به اسم مقصر این تصادف شناخته شد. بنابراین به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی مرکز، جسد برای تعیین شدن دلیل مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. بعلاوه بازپرس جنایی دستور ترسیم کروکی محل حادثه، تحقیق از شاهدان و راننده مقصر آمبولانس را صادر کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1767

به "مرگ مصدوم در تصادف آمبولانس خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مصدوم در تصادف آمبولانس خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید