خوش خبر دو جلسه تمرین از ایتالیایی ها گرفت

به گزارش شارژ 10، پس از اعتراض ایران به ایتالیا در مورد نحوه برنامه ریزی تمرینات در هفته نخست لیگ جهانی، میزبان دو جلسه تمرین دیگر برای تیم ملی والیبال کشورمان در نظر گرفت.

خوش خبر دو جلسه تمرین از ایتالیایی ها گرفت

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور برای ایتالیا همراه شوید و از شهرهای زیبای رم، فلورانس و ونیز شهر روی آب دیدن کنید و بنای کولوسئوم را ببینید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ جهانی 2017 در روزهای 12 تا 14 خردادماه به ترتیب با تیم های ایتالیا، برزیل و لهستان ملاقات می نماید. این مسابقات در شهر پیزارو ایتالیا در سالن آدریاستیک آرنا برگزار خواهد شد.

بر این اساس فدراسیون والیبال ایتالیا چند روز پیش با ارسال هندبوک هفته نخست این رقابت ها برنامه تمرینی تیم های گروه A1 را در این هفته گفت که ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران به نحوه برنامه ریزی میزبان برای تمرین تیم ایران اعتراض کرد، چرا که روز چهارشنبه تنها یک جلسه تمرین در برنامه تیم ایران وجود داشت و روز پنج شنبه که روز قبل از مسابقات است و یکی از مهم ترین روزهای تمرینی محسوب می گردد و مطابق مقررات میزبان می بایست حتما یک جلسه تمرین در سالن مسابقه را برای هر یک از تیم های شرکت نماینده فراهم کند، ایران تمرینی نداشت.

بدین ترتیب امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال از تهران مراتب اعتراض تیم ایران را به میزبان گفت و روز گذشته به محض ورود به پیزورا در جلسه با مارکو کارپانتو مدیر اجرایی لیگ جهانی در ایتالیا این مشکل را مطرح نمود و از آن ها خواست که روزهای چهارشنبه و پنج شنبه روزی دو جلسه تمرین برای تیم ملی ایران در نظر بگیرند.

پس از این جلسه مقرر شد تیم ملی والیبال ایران صبح امروز از ساعت 9 تا 10 صبح در سالن وزنه به تمرین بدنسازی بپردازد و عصر امروز چهارشنبه نیز یک جلسه تمرین توپی از ساعت 15 تا 16:30 در سالن آدریاستیک آرنا محل برگزاری مسابقات هفته اول لیگ جهانی در ایتالیا برگزار کند.

همچنین ایتالیایی ها برای روز پنج شنبه نیز دو جلسه تمرین برای تیم ملی والیبال ایران در دو نوبت صبح و عصر در نظر گرفته اند و شاگردان کولاکوویچ صبح روز آدینه نیز یک جلسه تمرین سبک را در برنامه خود خواهند داشت تا با حداکثر آمادگی آدینه شب و از ساعت 22:30 به وقت تهران در نخستین ملاقات خود در لیگ جهانی 2017 مقابل میزبان این گروه یعنی تیم ملی ایتالیا دارنده مدال برنز بازی های المپیک صف آرایی نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 بهمن 1398 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 685

به "خوش خبر دو جلسه تمرین از ایتالیایی ها گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش خبر دو جلسه تمرین از ایتالیایی ها گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید