حرف های این زن در حضور رئیس جمهور که از تلویزیون پخش نشد

به گزارش شارژ 10، ملی پوش رویینگ ایران از رییس جمهور خواست سرمایه گذاری و توجه بیش تری به ورزش زنان گردد.

حرف های این زن در حضور رئیس جمهور که از تلویزیون پخش نشد

به گزارش خبرنگاران، مراسم تجلیل از مدال آوران دو سال گذشته ورزش ایران و بدرقه کاروان اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو امروز(دوشنبه) در سالن اجلاس سران و با حضور ابراهیم رییسی، رییس جمهور برگزار گردید.

نازنین ملایی، ملی پوش رویینگ ایران یکی از سخنرانان این مراسم بود که سخنانش از تلویزیون پخش نشد. متن قرائت شده به وسیله وی به توضیح زیر است:

خوشحالم که این فرصت در اختیار من نهاده شد تا به نمایندگی از دختران و زنان ورزشکار بی واسطه با شما صحبت کنم و از شما و همه مسئولانی که به میان مردم می روند، حرف مردم را بی واسطه می شنوند و برایشان خواست و نظر مردم مهم است تشکر می کنم.

جناب آقای رئیس جمهور

سال گذشته سال ورزش زنان ایران زمین بود. سال تاریخ آفرینی ها، رکورد شکنی ها، مدال آوری ها و اولین ها. سال دشت کردن مدال ها، بردن مقام ها و ایستادن بر سکوهای افتخار در رشته جمعی و انفرادی.

این جا فرصت شمردن این افتخارات نیست اما تعداد و کیفیت این افتخار آفرینی ها به گونه ای بود که برای اولین بار در تاریخ ورزش کشور، آیین تجلیل ویژه ای برای بانوان برگزار گردید و حضرتعالی نیز شخصا در آن مراسم حضور یافتید که جای تشکر و قدر دانی دارد.

با همه این افتخار آفرینی ها ورزش بانوان هنوز در شروع راه خود است و افق های بلند و بزرگی را در سر دارد. دور نیست روزی که زنان ورزشکار ایران زمین سهمی قابل ستایش از مدال های المپیک داشته باشند و این مهم را با مدال آوری در بازی های آسیایی شروع نموده و به خواست خدا در همین بازی های پیش رو نیز ادامه خواهند داد.

این مهم اما جز با ادامه داشتن حمایت ها و برطرف و جبران کمبودها و کاستی های ورزش زنان ممکن نیست.

این که از حیث اندازه جوایز مدال ها و برخورداری از سایر امتیازها تفاوتی میان زنان و مردان نیست، این که همیشه در بالاترین سطح به ورزش بانوان و ورزشکاران زن توجه می گردد قابل تقدیر است اما همچنان هم از جهت اندازه توسعه لیگ ها و باشگاه های حرفه ای، هم زیر ساخت ها و فضاهای ورزشی، حمایت از تیم های ملی بانوان و اردوهای تدارکاتی و آماده سازی، وسایل و تجهیزات تمرینی و مسابقه ای ورزش بانوان نیازمند سرمایه گذاری و توجه بیش تر است.

برخی از زنان ورزشکار همه این راه سخت ورزش قهرمانی را در کنار وظایف مادری و همسری خود طی می نمایند و همین مساله نیازمند نگاه حمایتی خاص تر هستند.

باشد که در سال های آینده مردم ایران و دنیا بیش تر از موفقیت های ورزش زنان و مدال آوری های آن ها بشنوند و ورزش بانوان به جایگاه واقعی خود برسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 شهریور 1402 بروزرسانی: 21 شهریور 1402 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2272

به "حرف های این زن در حضور رئیس جمهور که از تلویزیون پخش نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های این زن در حضور رئیس جمهور که از تلویزیون پخش نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید