تهمت های عجیب و غریب به شجاع خلیل زاده و علی کریمی

به گزارش شارژ 10، دقایقی بعد از شکست الریان قطر برابر پرسپولیس در بازی رفت مرحله گروهی، بعضی صفحات هواداری استقلال در فضای مجازی پر شد از اتهام زنی به شجاع خلیل زاده.

تهمت های عجیب و غریب به شجاع خلیل زاده و علی کریمی

نوشته بودند شجاع از قصد به پرسپولیس راه داده و نیمه دوم شل گرفته تا تیمش شکست بخورد. سندشان هم این بود که او در عکس تیمی ابتدای بازی بین همبازیان قدیمی اش حاضر شد. عجب مدرک معتبری!

طبق معمول خیلی زود نوبت تلافی رسید و این بار پرسپولیسی ها بودند که پس از هردو بازی رفت و برگشت استقلال برابر الدحیل به علی کریمی تهمت کم کاری زدند. کریمی در بازی رفت حضور مؤثری در زمین نداشت و در مسابقه برگشت هم خطای پنالتی او روی فرشید اسماعیلی اعلام شد تا خوراک لازم برای شایعه سازان فراهم گردد.

هیچ کس هم به خودش زحمت نمی دهد فکر کند چرا امثال شجاع و کریمی باید برای به دست آوردن دل تیم سابق شان کم کاری نمایند. خب که چه بگردد؟ که برگردند؟ باور کنید اگر هر دو نفر بهترین نمایش های عمرشان را ارائه بدهند و بعد بخواهند برگردند، راه به روی آن ها باز خواهد بود. پس چه نیازی به این کار های خلاف اخلاق و غیرحرفه ای هست؟

متأسفانه هزینه تهمت زدن در فوتبال ایران پایین آمده و هر کسی هر چه دوست داشته باشد می نویسد. در لیگ هم همین داستان را داریم و مدام بازیکنان سابق سرخابی به کم فروشی مقابل این دو تیم متهم می شوند. کسی هم حواسش نیست که اگر تهمت بزنی، تهمت خواهی شنید. متأسفانه این چرخه حالا حالا ها ادامه خواهد داشت و اوضاع روزبه روز بدتر می گردد.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1591

به "تهمت های عجیب و غریب به شجاع خلیل زاده و علی کریمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهمت های عجیب و غریب به شجاع خلیل زاده و علی کریمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید