تعطیلی فعالیت اصناف و بازاریان رشت تا اطلاع ثانوی

به گزارش شارژ 10، خبرنگاران/گیلان ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت در پی اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: اصناف و بازاریان به استثنای صنوف خاص موظفند تا اطلاع ثانوی نسبت به تعطیلی فعالیت خود اقدام کنند.

تعطیلی فعالیت اصناف و بازاریان رشت تا اطلاع ثانوی

ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت با ارسال اطلاعیه ای از تعطیلی فعالیت کلیه اصناف به استثنای صنوف مندرج در اطلاعیه ذیل تا اطلاع ثانوی خبرداد. متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

با تبریک مجدد فرارسیدن عیدنوروز، بهار طبیعت و عید مبعث و با قدردانی از زحمات شبانه روزی عموم مردم و دست اندرکاران مبارزه با کرونا، به اطلاع کلیه اصناف و بازاریان همیشه همراه شهرستان رشت می رساند با عنایت به مصوبات ستاد مقابله با کرونا و به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، همچنان که شورای اصناف نیزاعلام داشته است، تمامی واحدهای صنفی به استثناء مشاغل ذیل تا اطلاع ثانوی تعطیل بوده و انتظار می رود در راستای قطع زنجیره شیوع و انتقال این بیماری همه اصناف و بازاریان عزیز با درک شرایط حساس کنونی کشور، همکاری و همراهی لازم را در جهت تعطیلی واحد خود داشته باشند.

واحدهای صنفی ذیل از این تعطیلی مستثنی بوده و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلامی از سوی دانشگاه علوم پزشکی، می توانند فعالیت خود را ادامه دهند.

- فروشگاه های مواد غذایی، سوپر مارکت ها

- واحدهای عرضه کننده گوشت و مواد پروتئینی

- واحدهای نانوایی و جایگاه های عرضه سوخت

- واحدهای میوه فروشی

- داروخانه ها و واحدهای عرضه کننده مواد بهداشتی دستکش و اقلام یکبار مصرف

- واحدهای تولیدی صنفی مرتبط با اقلام بهداشتی

- همچنین در خصوص رسته های خدمات خودرویی و سایر واحدهای صنفی بر حسب نیاز، واحدهای کشیک توسط اتحادیه ها و اتاق اصناف تعیین و ابلاغ خواهد شد.

بدیهی است؛ عدم رعایت موارد مذکور موجب اقدام قانونی لازم از سوی مراجع ذیصلاح خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 855

به "تعطیلی فعالیت اصناف و بازاریان رشت تا اطلاع ثانوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی فعالیت اصناف و بازاریان رشت تا اطلاع ثانوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید