انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی

به گزارش شارژ 10، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین حدفاصل محمدشهر تا مهرشهر همچنین ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک نشان می دهد.

انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

افزایش 14 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته

وی بیان نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل از 2274 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 13.5 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ثبت بیشترین تردد بین شهری کماکان در راستا آزادراهی بین تهران و کرج

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین و آزادراه قزوین - کرج - تهران

محرابی نیا در تشریح شرایط ترافیکی محورهای تهران-شمال بیان نمود: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت همچنین محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین حدفاصل محمدشهر تا مهرشهر همچنین ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک اطلاع داد.

محرابی نیا تأکید کرد: با توجه به احتمال کولاک برف و با توجه به بارش برف در جاده های چندین استان، راننده های محورهای برف گیر و کوهستانی حتما ز نجیر چرخ و تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی

وی با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی و شرایط جوی، توضیح داد: در حال حاضر محور گنج نامه-تویسرکان، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان، محور خرم آباد-پلدختر، جاده شهداد-نهبندان و محور وازک-بلده در مازندران، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه نمود: همچنین در حال حاضر محور سروآباد-پاوه، جاده پونل - خلخال، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، به دلیل نبود ایمنی مسدود است.

محرابی نیا یادآور شد: محورهایی که یکی دو روز پیش به علت برف و کولاک بسته شده بود همه با کوشش راهداران و پلیس راه باز شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1392

به "انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید